Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

OYAK Ayazağa İhalesi Yapıldı

OYAK Ayazağa projesi için düğmeye bastı. 22 bin 444 metrekarekarelik arsanın ihalesi bugün saat 14:00'te gerçekleştirildi.

yapi.com.tr
OYAK Ayazağa İhalesi Yapıldı

Türkiye'nin en büyük mesleki emeklilik fonu olan Ordu Yardımlaşma Kurumu (OYAK) Ayazağa'da yepyeni bir projeyi hayata geçirmek adına çalışmalara başladı. OYAK Ayazağa Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi İhalesi bugün saat 14:00'te yapıldı.

OYAK Ayazağa arsa ihalesi, "Açık İhale Usulü" ile "Ön Yeterlilik Değerlendirmesi (1. Oturum) ve Pazarlık-Açık Artırma+Kapalı Zarf Teklif Alma (2. Oturum)" olarak iki oturum halinde iki ayrı günde gerçekleştirileceği açıklanmıştı. OYAK Ayazağa'nın 1. oturum ihalesi bugün yapıldı ve 8 şirket ihale dosyası satın aldı. OYAK Ayazağa'nın 2. oturum ihalesinin ise bir iki hafta içerisinde yapılması planlanıyor.

Galatasaray'a komşu konumda
22 bin 444 metrekare net arsa alanına sahip olan OYAK Ayazağa projesinin emsale esas inşaat alanı 33 bin 666 metrekare. Karma konseptli olarak inşa edilecek projede ticari alanlar ve konutlar yer alacak. Oyak Ayazağa arsası Galatasaray Türk Telekom Stadyumu'na komşu konumda.

1-) 10615/1 ve 10610/1 parseller ihale kapsamındadır. 10615/1 parselde bulunan belediye hizmet, kültürel tesis, ibadet, park ve yol alanları ile 10610/1 parselin tamamını oluşturan ibaden ve ilkokul alanları ilgili kurumlara terk edilecek.
2-) Brüt 30 bin 595 metrekare yüzölçümlü 10615/1 ada/parsel numaralı alanda terklerden sonra net 22 bin 444 metrekare, "Ticaret+Konut" fonksiyonlu arsa alanı kalacak.
3-) 10615-1 parsel içerisinde bulunan yapı için Riskli Yapı Tespit Raporu bulunmamaktadır.

ETİKETLER: OYAK Ayazağa
http://www.yapi.com.tr/haberler/oyak-ayazaga-ihalesi-yapildi_165619.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü BTMSEAL Alfa Hibrit

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!