Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Pensa Dünya Pazarlarına Açılıyor

Ürettiği PVC Kapı ve Pencerelerin yüzde 90'ınına yakınını ihraç eden ve bu alanda 17 yıldır faaliyet gösterdiği ülkemiz PVC Sektöründe bir rekor kı

yapitr/Murat UYMUŞLAR
Pensa Dünya Pazarlarına Açılıyor

b>Ürettiği PVC Kapı ve Pencerelerin yüzde 90'ınına yakınını ihraç eden ve bu alanda 17 yıldır faaliyet gösterdiği ülkemiz PVC Sektöründe bir rekor kıran Pensa, "Türkiye'nin Avrupa'daki Gururu" sloganını revize etmeye niyetli görünüyor. İçinde bulunduğumuz 2004 yılı başından itibaren yeni bir atağa kalkan firma, tüm dünya üzerinde her kıtadan toplam 38 ülkeye satış yapmaya başladı.

Yurtdışında bu derece başarılı ve tercih edilen bir marka olmanın, ancak üretilen ürünlerin dünya standartlarında olması ile ulaşılabilecek bir hedef olduğunu vurgulayan Pensa yetkilileri, bu başarının, Pensa ürünlerinin kalite düzeyinin ne ölçüde yüksek olduğunu doğrudan kanıtladığına işaret ettiler. Pensa Kapı ve Pencerelerinin halihazırda ulusal ve uluslar arası pek çok Kalite Belgesine sahip olduğu biliniyor. Dünya pazarlarında, özellikle Alman firmalarıyla kıyasıya ve başa baş bir rekabet içerisinde olan ve istikrarlı olarak ihracat rakamlarını arttıran firmanın, bulunduğu yeri korumakla yetinmeyip, "Türk Malı Kalitelidir" kavramını ve imajını tüm dünyada daha fazla ülkede kabul ettirmeyi öncelikli hedef olarak belirlediği bildirildi.


Yurtiçinde de "Hepsi, Pensa" sloganıyla yola çıkan ve Türkiye pazarındaki rakip firmaların ürün özelliklerinin tümünün Pensa ürünlerinde mevcut olduğunu vurgulayan firma, Türk tüketicisine çok daha iyi koşullarda hizmet verebilmek amacıyla sürdürdüğü altyapı çalışmalarını da tamamladı. Anadolu Bayilerine daha yakın olmak, daha iyi şartlarda üretim ve daha hızlı dağıtım yapabilmek peşinde olan firma bu amaçla, 1 Mart 2004 tarihi itibariyle, bayilerine söz verdiği gibi, Adana, Ankara, Antalya ve İzmir'de yeni Bölge Müdürlüklerini faaliyete geçirdi. Ulaşımın ve destek birimlerine erişimin kolaylaşıp hızlanmasıyla, daha süratli çözüm, istikrarlı ve hızlı servis kalitesi sağlanarak, Türk tüketicisinin her türlü ihtiyaç ve isteğinin en çabuk ve kusursuz şekilde giderilmesi hedefinin böylelikle yakalanmış olacağının altı çizildi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/pensa-dunya-pazarlarina-aciliyor_14716.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!