Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Pinocollection, Bayilerini Alanya’da Topladı

İnegöl’de kurulu modüler ve ahşap mobilya konusunda üretim yapan Pinocollection Firması 3. bayi toplantısını Alanya’da gerçekleştirdi. Firma

Ticaretb>İnegöl’de kurulu modüler ve ahşap mobilya konusunda üretim yapan Pinocollection Firması 3. bayi toplantısını Alanya’da gerçekleştirdi.

Firma 2004 yılını yatırım yılı olarak belirledi. Pinocollection Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Sargın 3. bayi toplantısını Alanya’da gerçekleştirdiklerini ve 2004 yılı modellerin tanıtımını yaptıklarını söyledi.

Sağlam bir altyapıya sahip olduklarını ve yatırımların aralıksız sürdüğünü işaretleyen Ertuğrul Sargın, düzenlenen bayiler toplantısında bir yandan bayilerin önerilerini dinlediklerini, sorunlarına çözüm aradıklarını ve gelen olumlu önerilerin de değerlendirmeye alındığını belirtti.

Firmalarının 1989 yılında kurulduğunu, ancak 6 yıldan bu yana Pinocollection markasıyla üretim yaptıklarını, mobilya üretim ve pazarlamada koyulan hedeflere ulaştıklarını dile getiren Sargın, Fransa, Belçika ve Kıbrıs’ta 7 mağaza, İnegöl’de de iki ayrı mağazayla, mobilyada, perakende sektöründe iddialı olduklarını ifade etti.

“Türkiye içinde 55 bayimiz var” diyen Ertuğrul Sargın, “Üretim kapasitemizi arttırmaya karar verdik. Bu nedenle, 2004 yılı bizim için yeni yatırımlar yılı olacak.

Üretim merkezimizi tek çatı altına toplayıp, idari yapılanmamızı da buraya alacağız. Kurumsal kimlik çalışmalarımız da teknik ve iletişim danışmanlarımızın gözetiminde devam ediyor” diye konuştu.

Sargın, bir yandan teknik çalışmaların sürdüğünü, öbür yandan da yurtdışı ve yurtiçi shoplar açmak için düğmeye bastıklarını ve bu konuda fizibilite aşamasına gelindiğini sözlerine ekledi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/pinocollection-bayilerini-alanyada-topladi_5557.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!