Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Projelere Özel Çözümler

Hilton Garden Inn Sivas ve Beyazhane projelerinde, Işıklar Yapı Ürünleri tercih edildi. Hilton Garden Inn’de; Işıklar GRC Tuğla Kanallı ve Anadolu Serisi Kaplama Tuğla, 2 bin metrekare Işıklar Anadolu Serisi Zemin Tuğlası kullanılırken, Beyazhane projesi ise Ekoklinker 12 ürünü ile buluştu.

yapi.com.tr
Projelere Özel Çözümler Hilton Garden Inn Sivas projesi

İçerisinde birçok imkanı barındıran ve yapımında 3 bin metrekare Işıklar GRC Tuğla Kanallı ve Anadolu Serisi Kaplama Tuğla, 2 bin metrekare Işıklar Anadolu Serisi Zemin Tuğlası tercih edilen Hilton Garden Inn Sivas, hizmet vermeye hazırlanıyor. Işıklar Yapı Ürünleri ile mekanik ve havalandırmalı cephe sistemi ve sistemin yüzeyine kaplanan Anadolu serisi tuğlalarla estetik cephe yüzeyleri oluşturuldu. Çevre düzenlemesinde de yine Işıklar Anadolu Serisi zemin tuğla ile aynı estetik anlayışın devam ettirilmesi planlanıyor. Kullanılan cephe sistemi ile yangın dayanımı yüksek cephe kabuğu oluşturuldu. 5 bin metrekarelik alan üzerine yapılan otel yerli ve yabancı turistlerin konaklama ihtiyaçlarını karşılıyor.

BeyazhaneBeyazhane Projesi

Beyazhane’de Ekoklinker 12 kullanıldı

Işıklar Yapı Ürünleri’nin diğer bir projesi de Kağıthane’de yer alan ve yatırımını Beyaz İnşaat’ın yaptığı Beyazhane oldu. Proje, Işıklar Ekoklinker 12 ürünü ile buluştu. Toplam 15 bin 800 metrekareinşaat alanı üzerinde bulunan Beyazhane Projesi, Ankh Mimarlık tarafından tamamlandı. Her aşamasında güvenlik ve sağlamlık temellerinin olduğunu belirtilen projede, doğal ve sağlam bir malzeme olması sebebiyle Işıklar Ekoklinker’in tercih edildiğini kaydedildi. Yüksek derecede pişirilmiş kilin dayanıklılığı sayesinde Ekoklinker ile yapıya sağlam ve koruyucu bir duvar oluşturuldu. Ekoklinker içerisinde kullanılan mineral yün sayesinde ise, iyi bir ısı izolasyonu sağlandı. Işıklar Ekoklinker ürününün yoğun yapılı olması sebebiyle duvarlarda gerçek ses yalıtımı oluşturuldu.           

http://www.yapi.com.tr/haberler/projelere-ozel-cozumler_151267.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Peli İle Hijyenik Zeminler

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!