Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

San Deco’dan Yenilikçi Adımlar

Yenilenen web sitesi ile daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefleyen San Deco, son olarak çalışanlarının “işaret dili” eğitimi alarak sertifika sahibi olmalarını sağladı.

yapi.com.tr
San Deco’dan Yenilikçi Adımlar

İletişimde duyarlılığı artırma üzerine fark yaratan bir projeye imza atan San Deco, Bauhaus personeline yönelik olarak T.C. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Özel Unvan Eğitim Kurumları Türk Dili İşaret Dilli Eğitmeni Hülya Yağız Kavak tarafından 120 saatlik temel ve 120 saatlik uygulama eğitimlerinin verilmesini sağladı. Sınavı başarı ile geçen çalışanlara işitme engellilerin sözsüz dili olan “işaret dili eğitimi sertifikaları dağıtıldı.

 

 

Yeni web sitesi yayında
San Deco’nun efekt boyalar alanında sahip olduğu bilgi ve birikimin yepyeni bir içerikle beraber efektif bir şekilde sunulduğu yeni web sitesi yayına girdi. San Deco’nun bu yeni web sitesinde San Deco Tasarım Akademisi hakkında geniş bilgi alınabilecek bir bölümün yanı sıra, eğitim almak isteyenler için eğitim modüllerinin detayları, eğitmenler hakkında kısa bir bilgilendirme ve başvuru formu da yer alıyor.

San Deco ürün gamı ile ilgili detaylı bilgilerin yer aldığı bölümün yanı sıra sıkça sorulan sorular, mimarlar ve tasarım odaklı çalışanlar için de özel bir bölüm bulunuyor.  San Deco bayileri ile ilgili bilgi ve adreslere de ulaşılabilen yeni web sitesinde bayilik konsepti ile ilgili detaylı bilgiye de ulaşmak mümkün.

http://www.yapi.com.tr/haberler/san-decodan-yenilikci-adimlar_181228.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!