Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Sanayi Bakanı İstanbul'da Ofis Tutacak

Sanayi Bakanı Nihat Ergün, iş dünyası ile daha sık bir araya gelebilmek amacıyla İstanbul'da ofis açmaya hazırlanıyor. Sanayi Bakanlığı'nın İstanbul Ofisi için, bakanlığa ait İkitelli semtindeki binayı ya da İstanbul Ticaret Odası'na komşu binayı kullanmayı planlıyor. Sanayi Bakanı Nihat Ergün'ün, İstanbul İl Müdürlüğü'ne yer tespiti için talimat

Zaman Gazetesi
Sanayi Bakanı İstanbul'da Ofis Tutacak

Sanayi Bakanı Nihat Ergün, iş dünyası ile daha sık bir araya gelebilmek amacıyla İstanbul'da ofis açmaya hazırlanıyor. Sanayi Bakanlığı'nın İstanbul Ofisi için, bakanlığa ait İkitelli semtindeki binayı ya da İstanbul Ticaret Odası'na komşu binayı kullanmayı planlıyor. Sanayi Bakanı Nihat Ergün'ün, İstanbul İl Müdürlüğü'ne yer tespiti için talimat verdiği öğrenildi.

Ofisin faaliyete geçmesiyle birlikte, Bakan Ergün, TÜSİAD, MÜSİAD, TUSKON gibi iş dünyası kuruluşlarının yanı sıra bire bir görüşme talepleri için de İstanbul'a randevu verecek. Haftanın iki gününü İstanbul'da geçirecek Bakan Ergün, böylece işadamlarıyla daha sık bir arada olacak. Bakanlık yetkilileri, İstanbul Finans Merkezi Projesi'ne atıfta bulunarak, "Artık ekonominin nabzı İstanbul'da atacak. İş dünyası Ankara'ya gelmek zorunda kalmayacak. Bakanlık ve iş dünyası arasında bürokrasi değil daha samimi ortam oluşacak." diyor.

ETİKETLER: ekonomi kurum
http://www.yapi.com.tr/haberler/sanayi-bakani-istanbulda-ofis-tutacak_79691.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!