Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Sas Arıtma, ISO 9001 Alacak

Sas Arıtma Sistemleri, 2003 yılı sonunda ISO 9001 sertifikası almayı hedefliyor. Sas Arıtma Genel Müdürü Yunus Yiğit, ISO çalışmalarına başl

Dünyab>Sas Arıtma Sistemleri, 2003 yılı sonunda ISO 9001 sertifikası almayı hedefliyor.

Sas Arıtma Genel Müdürü Yunus Yiğit, ISO çalışmalarına başladıklarını söyleyerek, sektöre yön veren firmalar arasında olduklarını iddia etti. Çevre teknolojileri sektöründe, Biosas-T ve B Biyolojik atık su arıtma paket üniteleri üretiminde başarılı bir şekilde yol aldıklarını ifade eden Yiğit, Türkiye ve yurtdışı genelinde yaklaşık 300 projeye imza attıklarını, kurdukları servis hizmeti ağı ile tesislerin periyodik bakım ve kontrolünü anında yaparak müşteri memnuniyetini sağladıklarını belirtti. Yiğit, "Sas Arıtma, çevre ile ilgili orta ve büyük ölçekli projelere katkısını sürdürmek için proje-dizayn-imalat-uygulama prosesini geliştirmiş ve bu amaca yönelik gerekli insan ve ekipman kaynağını oluşturmuştur. Günümüzde bir çok orta ve büyük ölçekli çevre ihalelerinde Sas Arıtma'yı görmek mümkündür" dedi.
Çevre teknolojileri sektöründe imalatçı firmaların ihtiyacı olan bazı ekipmanların Türkiye temsilciliğini de üstlendiklerini vurgulayan Yiğit, Ruey Chaang Blower'larının Türkiye dağıtımını yaptıklarını kaydetti. Yiğit, Türkiye genelinde oluşturdukları satış ağı ile pazar payını yükseltmeyi amaçladıklarını, bu nedenle GAP Bölgesi, İç Anadolu, Akdeniz, Ege ve Karadeniz bölgelerinde temsilcilikler oluşturduklarını söyledi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/sas-aritma-iso-9001-alacak_4631.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!