Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Schneider Electric Conzerv Systems'i Satın Aldı

Dünya çapında bir enerji uzmanı olan Schneider Electric, enerji verimliliği alanında Hindistan pazarının lideri olan Conzerv Systems'i satın aldı. Dijital enerji sayaçlarının tasarımı ve üretimi konusunda 90’lı yılların başlarından bu yana sektöre öncülük eden Conzerv Systems’ı bünyesine katan Schneider Electric, uluslararası pazarda güç izleme

yapi.com.tr
Schneider Electric Conzerv Systems'i Satın Aldı

Dünya çapında bir enerji uzmanı olan Schneider Electric, enerji verimliliği alanında Hindistan pazarının lideri olan Conzerv Systems'i satın aldı. Dijital enerji sayaçlarının tasarımı ve üretimi konusunda 90’lı yılların başlarından bu yana sektöre öncülük eden Conzerv Systems’ı bünyesine katan Schneider Electric, uluslararası pazarda güç izleme çözümleri konusundaki pozisyonunu daha da güçlendirecek.

Schneider Electric, enerji denetimi ve yönetim sistemlerinde kendini kanıtlamış teknolojiler ve çözümlerle bir pazar lideri olan Conzerv Systems’in ürünlerinin de katılımıyla, özellikle Hindistan’da, önemli bir pazar payı elde edecek. Bölgede, enerji verimliliği alanında hızla büyüyen yeni fırsatları değerlendirecek olan Schneider Electric, Conzerv Systems’ın 10 milyon Euro’nun üzerine çıkan satış rakamına da sahip olacak.

Conzerv ile birlikte artık Hindistan'da denetim, ölçüm, aktif çözüm ve izlemeyi içeren mükemmel bir enerji verimliliği portföyüne sahip olduklarını açıklayan Schneider Electric Asya Pasifik Operasyon Bölümü Başkan Yardımcısı Russell Stocker, “Ürünler, teknolojiler, kanallar, pazarlar ve hepsinden önemlisi yeteneklerin kombinasyonu ile Conzerv’in bizi Hindistan’da enerji verimliliği alanında mükemmel bir güç haline getireceği ve bu alandaki gelişimimizi daha da hızlandıracağı için çok heyecanlıyız” dedi.

Schneider Electric ailesinin bir parçası olmaktan büyük memnuniyet ve gurur duyduğunu belirten Conzerv Genel Başkan Yardımcısı ve CEO'su Hema Hattangady ise “Aynı ekibin bir parçası olmak, Hindistan vizyonumuzu tamamlamamıza yardımcı olacak. Fakat bununla da kalmayıp, Schneider Electric’in global varlığı sayesinde mevcut çözümlerimizi artık tüm dünyaya ulaştırabileceğiz. ” şeklinde açıklama yaptı.

Conzerv®

1988 yılında Enercon Systems Pvt Ltd adıyla kurulan Conzerv Systems Pvt Ltd,ölçüm ürünleri serisiyle dijital ölçüm sektöründe bir devrim yarattı. 4 ülkede faaliyet gösteren ve sanayi uygulamaları için enerji yönetimi sistemlerinin tasarlanması, geliştirilmesi ve uygulamasında öncü olan Conzerv®, günümüzde Hindistan'da bir üretim tesisi ve tüm ülkeye yayılmış bir satış ve destek ağıyla 337 çalışana sahip.

ETİKETLER: yeşil
http://www.yapi.com.tr/haberler/schneider-electric-conzerv-systemsi-satin-aldi_69814.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!