Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Schneider Electric müşterileri Initiative 2005 organizasyonunda "Teknolojiyle gelen mükemmellik"le tanıştı…

Schneider Electric müşterileri Initiative 2005 organizasyonunda "Teknolojiyle gelen mükemmellik"le tanıştı…

yapi.com.tr
Schneider Electric müşterileri Initiative 2005 organizasyonunda "Teknolojiyle gelen mükemmellik"le tanıştı…

br/>

Schneider Electric tarafından düzenlenen ve "Yeni Elektrik Dünyasının" teknolojilerini ve uygulamalarının tanıtıldığı, Initiative 2005'de Teknolojiyle gelen mükemmellik olarak tanımlan Prisma Plus AG panoları tanıtıldı...

Schneider Electric'in uzmanlarınca konferanslar ve demo pano tanıtımları gerçekleştirildi. Ayrıca konukların , Prisma Plus'ın montaj hızını denemesi amacıyla bir de montaj yarışması düzenlendi.

Eğlenceli anlar yaşanan yarışma sırasında sürpriz hediyeler de kazanan Schneider Electric konukları, ayrıca Prisma Plus'ın hızlı akım dağıtım aksesuvarlarını ve hızlı karkas yapısını tanıma fırsatı buldular.

Schneider Electric'in Prisma Partnerleri'nin Plasma showda tanıtımlarının yapıldığı Prisma Plus standında, partner firmaların Prisma ile 11. yılın ardından gerçekleştirdikleri projeler de gösterildi.

Ticari ve endüstriyel bina sektöründe en basitinden en kompleksine, 0 dan 4000A'e kadar çözümler sağlayan Prisma Plus'ın, sistem P dikili tip pano serisi 3200A (4000A) kadar akım seviyesi, IP 55'e kadar, Sistem G duvara montajlı ve dikili tip pano serisi 630A'e kadar akım seviyesi ve yine IP55'e kadar uygulanan geniş bir koruma seviyesine sahip.

Schneider Electric'in AG elektrik panolarındaki deneyimlerinin bir sonucu olan yeni Prisma serisinin sade yapısı, eski seriye nazaran çok daha kolay bakım ve montaja imkan veriyor.

Hızlı karkas yapısı ve hızlı akım dağıtım aksesuvarları, hızlı teslimat ve pano içerisinde hızlı değişiklik, montaj ve bakım sağlayan Prisma Plus, bir çok boyuttan oluşması, IP55 ve Form 4'e kadar uygulanabilirliği ve sınırlandırılmış boyutlarıyla her ortama uyum sağlıyor.

Çizgilerinin modernliği, rengi, kıvrımları, şeffaf kapısı ve sağlamlığının yanısıra, her zamanki gibi güvenilir olan Prisma Plus, insan güvenliğini, tesisatın ve verilen hizmetin güvenilirliğini garanti eden, IEC60439-1 standardının tanımladığı 7 adet tip testiyle test ediliyor. 3 adet rutin test her bir pano sevk edilmeden önce kalitesi örnekleme yoluyla, Schneider Electric tarafından denetlenen Prisma Partner'leri tarafından özenle yapılıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/schneider-electric-musterileri-initiative-2005-organizasyonunda-teknolojiyle-gelen-mukemmellikle-tanisti_30250.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Kalekim Ultralastic

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!