Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

"Seçim Sonrasında Yatırım İştahı Arttı"

Yapı-Endüstri Merkezi tarafından bu yıl altıncı kez düzenlenen Konut Konferansı kapsamında biraraya geldiğimiz Fer Yapı Tasarım Müdürü Şükrü Tokel, sektörle ilgili yaptığı değerlendirmede "Seçimler nedeniyle bir durulma olmuştu ama seçim sonrası beklenti yüksek. Herkeste bir yatırım yapma iştahı var" dedi.

"Seçim Sonrasında Yatırım İştahı Arttı"

Yapı-Endüstri Merkezi tarafından bu yıl altıncı kez düzenlenen Konut Konferansı kapsamında düzenlenen etkinlikler biri, Basın Ekspres hattında yapılan proje gezisi oldu. Bu gezide ziyaret edilen projeler arasında bölgenin en önemli yatırımları arasında bulunan İstwest projesi de vardı.

Fer Yapı tarafından hayata geçirilen projeyle ilgili bilgi aldığımız Fer Yapı Tasarım Müdürü Şükrü Tokel, projedeki son durumu anlatmanın yanı sıra firmanın önümüzdeki dönem geliştirecekleri yeni projelerden de bahsetti. Genelde İstanbul merkezli hareket ettiklerini ifade eden Tokel, "Yeni projeler için görüşmeler devam ediyor ve kentsel dönüşüm kapsamında şehir merkezlerinde proje geliştirmek için çalışmalarımız sürüyor" dedi.

2016'da teslim edecek

Fer Yapı olarak toplamda beş proje üstlendiklerini anlatan Tokel, "İlk projemiz ITower Bomonti, ikinci projemiz ise İstwest idi. Mai'de yaşam başladı. Parima'da ise teslimler devam ediyor. Premier Kampüs Ofis projesini ise 2016 başında teslim etmeyi planlıyoruz" diye konuştu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/secim-sonrasinda-yatirim-istahi-artti_138401.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Sikalastic®-835 I

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!