Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

SSK Kocaeli Hastanesi Nihayet Onarılıyor

17 Ağustos 1999 yılında meydana gelen deprem felaketinde hasar gören ve yaklaşık 4 yıldır atıl durumda bulunan SSK Kocaeli Hastanesi binasının tami

Zamanb>17 Ağustos 1999 yılında meydana gelen deprem felaketinde hasar gören ve yaklaşık 4 yıldır atıl durumda bulunan SSK Kocaeli Hastanesi binasının tamir edilmesi kararı alındı. Yaklaşık bin 200 yatak kapasiteli hastane binasının tamir edilmesi için SSK Genel Müdürlüğü tarafından 4 trilyon lira ödenek çıkartılırken, bina kat indirimine gidilmeden onarılacak.

SSK Genel Müdür Yardımcısı Yahya Adıyaman, İnşaat Dairesi Başkanı Kemal Aydoğan, İnşaat Dairesi’nden Abdülkadir Terzi ve Osmangazi Üniversitesi İnşaat Bölümü’nden Doç. Dr. Tacettin Sarıoğlu’ndan oluşan yetkililer, Hastane Başhekimi Dr. İlhan Tan ile görüşerek bina hakkında bilgi aldılar.

Daha önce 2 katın indirilerek onarımın yapılması istenen hastane binasının zemin etüdünün yapıldığını belirten SSK yetkilileri, kat indirimi yapılmadan onarımın yapılabileceğini ifade etti. Binanın tamiri için 4 trilyon lira ödeneğin hazır olduğunu belirten SSK Genel Müdür Yardımcısı Yahya Adıyaman ve inşaat dairesi yetkilileri, inşaatta gerekli incelemeler yapıldıktan sonra onarıma başlanacağını ve 2004 yılında bitirilerek hizmete sokmak istediklerini kaydetti.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ssk-kocaeli-hastanesi-nihayet-onariliyor_4284.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Peli İle Hijyenik Zeminler

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!