Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Sybase Kurumsal Mimari ve PowerDesigner'ın Avantajlarını Anlatacak

11 Mayıs 2010 Salı günü Ankara'da Rixos Grand Ankara Otel'de ve 13 Mayıs 2010 Perşembe günü İstanbul'da Rahmi Koç Müzesi'nde gerçekleşecek etkinliklerde, kurumsal mimari modelleme konusunda dünya gurusu Jeff Pryslak, Kurumsal Mimari'nin işletmelere kazandırdığı avantajlardan ve PowerDesigner'ın entegre modellemedeki gücünden bahsedecek.

yapi.com.trKurumsal ve mobil yazılım pazarının önemli aktörlerinden Sybase, Mayıs ayında Ankara ve İstanbul'da gerçekleştireceği iki etkinlikle, son yıllarda tüm dünyada işletmelerin odaklandığı 'Kurumsal Mimari' (Enterprise Architecture) ve PowerDesigner ile modellemenin detaylarını anlatacak.

11 Mayıs 2010 Salı günü Ankara'da Rixos Grand Ankara Otel'de ve 13 Mayıs 2010 Perşembe günü İstanbul'da Rahmi Koç Müzesi'nde gerçekleşecek etkinliklerde, kurumsal mimari modelleme konusunda dünya gurusu Jeff Pryslak, Kurumsal Mimari'nin işletmelere kazandırdığı avantajlardan ve PowerDesigner'ın entegre modellemedeki gücünden bahsedecek. Sybase yapacağı bu etkinliklerle veri ve metaveri hakkındaki analiz ve şemaların nasıl kullanılacağı, entegre modellemenin avantajları ve kurumsal mimari için başarı yolları gibi bir çok farklı soruya da cevap bulacak.

Etkinliğe Amerika'dan katılan Jeff Pryslak'ın dışında, Sybase teknik ekibinden Profesyonel Hizmetler Müdürü Cengiz Akgün, Teknik Danışman Mustafa Kutlu, bilişim çözümleri sağlayıcısı ve Sybase çözüm ortağı Imperitech'den Güliz Çapar, Kurumsal Mimari ve Modellemede PowerDesigner'ın özelliklerinden bahsedecekler.

Ayrıca Anadolu Bilişim Hizmetleri'nden Ürün yazılım Lideri Emre Toptancı, Stratek Ar-Ge'den Dr Erkan İnan ve Bilkent Üniversitesi'den Doç Dr. Erkan Tın da PowerDesigner ile yürüttükleri projelerden bilgi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaşacaklar.

Etkinlik hakkında daha ayrıntılı bilgiye www.sybase.com.tr'den ulaşılabilir.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/sybase-kurumsal-mimari-ve-powerdesignerin-avantajlarini-anlatacak_79067.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!