Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Talayman Akustik Kalitesini Kanıtladı

Yapı sektörüne akustik alanında tasarım, projelendirme, danışmanlık, ölçüm ve uygulama hizmetleri sunan Talayman Akustik, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi denetiminden sıfır hata ve yüzde 100 başarı ile geçti. Firma, ISO sertifikasyonunun 3. yılında Uluslararası Akredite Belgelendirme Kuruluşu SZUTEST tarafından yapılan bağımsız denetlemede,

yapi.com.tr
Talayman Akustik Kalitesini Kanıtladı

Yapı sektörüne akustik alanında tasarım, projelendirme, danışmanlık, ölçüm ve uygulama hizmetleri sunan Talayman Akustik, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi denetiminden sıfır hata ve yüzde 100 başarı ile geçti. Firma, ISO sertifikasyonunun 3. yılında Uluslararası Akredite Belgelendirme Kuruluşu SZUTEST tarafından yapılan bağımsız denetlemede, ISO 9001:2008 standardını iş süreçlerine sıfır hata ve yüzde 100 başarı ile uyguladığını kanıtladı.

ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi’ni uygulayan alanındaki ilk ve tek firma olan Talayman Akustik, pratikte tüm iş süreçleri, kaliteli hizmet üretimi ve müşteri memnuniyeti hedefinin merkezine bu standardı yerleştiriyor. Sertifikasyona yüzde 100 uygun bir kalite sistemi oluşturulabilmesi, tüm iş süreçlerinin metodolojik bir yaklaşım ile ele alınıp firmanın bütünüyle bu sistemi benimsemiş olmasından geçiyor.

ETİKETLER: firma haberleri
http://www.yapi.com.tr/haberler/talayman-akustik-kalitesini-kanitladi_100382.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!