Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Tekzen Yunanistan'da Mağaza Açıyor

Tekzen, 2005 yılı sonuna kadar başta Yunanistan olmak üzere yurt dışında ve yurt içinde toplam 24 mağaza açacak. Tekzen Genel Müdürü Ahmet Işıkgece

Finansal Forum
Tekzen Yunanistan'da Mağaza Açıyor

b>Tekzen, 2005 yılı sonuna kadar başta Yunanistan olmak üzere yurt dışında ve yurt içinde toplam 24 mağaza açacak. Tekzen Genel Müdürü Ahmet Işıkgece, bu alanda pazarın hala bakir olduğunu söyledi.
Bu yıl yurt içinde 7 yeni mağaza açarak toplam 11 mağazaya ulaşan Tekfen Holding iştiraklerinden Tekzen Ev Yapı, Hobby ve Bahçe Market, 2003 yılından itibaren yurt dışına da açılacak. 2005 sonuna kadar yurt dışında 12 mağaza açmayı planlayan ev yapı marketleri zinciri Tekzen, aynı dönemde yurt içinde de 12 mağaza daha açarak 2 yıl içinde toplam 35 mağazaya ulaşacak. Yurt dışındaki mağazalar Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Makedonya, Suriye, Irak, Gürcistan ve İran gibi ülkelerde açılacak. Gıda perakendecilik sektöründe büyük marketlerin pazar payının yüzde 45'lere ulaştığını, yapı market sektöründe ise bu oranın ancak yüzde 4.5 olduğunu belirten Tekzen Genel Müdürü Ahmet Işıkgece, bu alanda pazarın bakir olması nedeniyle krize rağmen yatırım yapmayı sürdüreceklerini açıkladı. Işıkgece, bu dönemde kiraların da düştüğünü, bunun da bir avantaj oluşturduğunu bildirdi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/tekzen-yunanistanda-magaza-aciyor_2561.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!