Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

TEPE KNAUF, Nakliye Masraflarını Demiryolu İle En Aza İndirdi

Son teknoloji ile ürettiği çağdaş yapı malzemesi Knauf Alçı ve Alçıpan'ı en ekonomik şekilde kullanıcıya ulaştırmayı amaçlayan Tepe Knauf, nakliye mas
on teknoloji ile ürettiği çağdaş yapı malzemesi Knauf Alçı ve Alçıpan'ı en ekonomik şekilde kullanıcıya ulaştırmayı amaçlayan Tepe Knauf, nakliye masraflarını en aza indirebilmek için demiryolunu seçiyor. Böylece tüketiciye ürün satış fiyatı üzerine yüklü bir masraf getiren nakliye ücreti makul düzeye çekilmiş oluyor.

Kış mevsiminde karayolu nakliyesinde yaşanan zorlukların demiryolu ile yaşanmadığının altını çizen firma yetkilileri, özellikle Güneydoğu ve Doğu Anadolu Bölgesi'ne demiryoluyla nakliyenin karayolundan daha ucuz ve güvenli bir şekilde yapılabildiğini vurguluyorlar. Bu sayede Erzurum, Van, Kars, Malatya ve Mardin'in Alçıpan ile tanıştığını da büyük bir gururla ifade ediyorlar.

Firma yetkilileri, bundan sonraki hedeflerinin, ürünlerini demiryolunun ulaştığı her noktaya güvenli bir şekilde ve en az maliyetle göndererek, çağdaş yapı malzemesi Knauf Alçıpan'ın kullanımını yurt çapında artırmak olduğunu söylüyorlar.

http://www.yapi.com.tr/haberler/tepe-knauf-nakliye-masraflarini-demiryolu-ile-en-aza-indirdi_50.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!