Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

TOKİ 2958 Konut İçin Danışmanlık İhalesi Açacak

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Aydın, Balıkesir, Çanakkale, Denizli, İzmir, Manisa ve Burdur illerindeki, toplam 2 bin 958 konut, sosyal do

Zamanb>Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Aydın, Balıkesir, Çanakkale, Denizli, İzmir, Manisa ve Burdur illerindeki, toplam 2 bin 958 konut, sosyal donatı ve altyapı işlerinin danışmanlık hizmetleri için firmaları teklif vermek üzere ön yeterlilik başvurusuna davet etti.

Firmalar, Aydın–İncirliova'ya 142 adet konut, Balıkesir–Manyas'a 200 adet konut, Çanakkale–Kepez'e 144 adet konut, Denizli 1. ve 2. bölgeye toplam 448 adet konut, İzmir'e 808 adet konut ve Manisa'ya 416 adet konut ve sosyal donatı (ticaret merkezi, ilköğretim okulu, camii, şadırvan) Burdur 1.ve 2. bölgeye 800 adet konut ve sosyal donatısı (ticaret merkezi, ilköğretim okulu, camii, şadırvan) adaiçi ve genel altyapı ile çevre düzenlemesi inşaat işleri, inşaat aşaması ve inşaat sonrasındaki danışmanlık hizmetleri için ön yeterlilik başvurusunda bulunacaklar.

Söz konusu iş, ön yeterlilik değerlendirmesi sonucunda yeterli bulunarak görüşmeye davet edilecek firmaların katılımı ile belli istekliler arasında ihale edilecek. Ön yeterlilik değerlendirmesi, 18 Şubat 2005 tarihinde saat 10.00'da TOKİ'de gerçekleştirilecek. Firmalar ön yeterlilik dokümanını TOKİ'den görebilecekleri gibi, aynı adresten bedeli mukabili temin edebilecekler.

http://www.yapi.com.tr/haberler/toki-2958-konut-icin-danismanlik-ihalesi-acacak_22766.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!