Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

TOKİ Ucuz Konut Satışına Hız Verdi

Toplu Konut İdaresi, Ankara-Eryaman ve Aydın-Muğla’da yapılacak yeni konutların inşaatı ve satışı için ihale açtı. Toplu Konut İdaresi, geli

NTV-MSNBCb>Toplu Konut İdaresi, Ankara-Eryaman ve Aydın-Muğla’da yapılacak yeni konutların inşaatı ve satışı için ihale açtı.

Toplu Konut İdaresi, gelir paylaşımı esasına göre iki yeni konut ihalesi daha açtı. TOKİ’den yapılan duyuruda, Ankara-Eryaman 10’uncu etapta 42 bin 461 metrekare, Aydın ve Muğla illerinde de toplam 189 bin 441 metrekarelik arsalar üzerinde gelir paylaşımı esasına dayalı olarak konut inşa ettirileceği bildirildi. İhalelerin, yerli ve yabancı firmalarla ortak girişimcilere açık olduğu belirtildi.

Ankara-Eryaman için teklifler en geç 22 Ekim’e kadar verilecek ve aynı gün katılanlar huzurunda açılacak. Değerlendirme sonucu uygun görülen firmalarla 26 Ekim’de ikinci oturum yapılacak.
Aydın-Muğla konutları için teklifler ise 25 Ekim’e kadar alınacak. Değerlendirmede uygun görülenlerle 1 Kasım’da ikinci bir oturum gerçekleştirilecek.

Teklif mektupları ise 25 Ekim 2004 tarihinde saat 10.00’a kadar TOKİ’nin İhale Komisyon Başkanlığı’na verilecek. Teklif mektupları aynı gün saat 10.00’dan itibaren istekliler huzurunda açılacak. Komisyonun yaptığı değerlendirme sonucu uygun görülecek isteklilerle, 1 Kasım 2004 tarihinde saat 16.00’da ikinci oturum yapılacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/toki-ucuz-konut-satisina-hiz-verdi_19132.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!