Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Topbaş Hem Trafiğe Hem Güvenliğe Talip

İstanbul trafiğinin yönetim ve denetimini isteyen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, şimdi de İstanbul'un güvenliğine talip oldu.

Sabah Gazetesib>İstanbul trafiğinin yönetim ve denetimini isteyen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, şimdi de İstanbul'un güvenliğine talip oldu. Dünyada yerelleşmenin ön plana çıkıp merkezi yönetimin terk edildiğini belirten Topbaş, "Dünyada bırakın trafiği diğer emniyet güçleri de kent polisi de belediyeye bağlı olarak görev yapmaktalar. Kentin sorunlarıyla direkt yüz yüze gelen kent yönetimidir" dedi.

Basın mensuplarına bir açıklama yapan Topbaş, İstanbul trafiğinin yönetim ve denetiminin kendilerine verilecekmiş gibi hazırlık yaptıklarını anlatarak, "Sayın Başbakanımız da şimdi olmasa da gelecekte olabileceğini ifade ettiler"dedi. Topbaş, trafiğin yönetiminin verilmesi halinde İstanbul'un her noktasında plakaları okuyabilen kamera uygulamasını hayata geçirmeyi hedeflediklerini söyledi. Topbaş mahalle ve sokakların özel güvenlik şirketleri tarafından korunması için İstanbul Valisi Muammer Güler ile görüştüklerini, bunun için yasal düzenleme yapılması gerektiğini açıklamıştı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/topbas-hem-trafige-hem-guvenlige-talip_49100.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!