Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Topbaş'tan Yanıt

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’ın Hürriyet Gazetesi’nde yayınlanan "Kadir Topbaş, gölgedir, gerçek başkan Erdoğan'dır" sözlerine "En iyi hakem halktır.Yeşil alanları imara açma konusunda dökümanları ortaya koyarsak mahcup olursunuz" diyerek cevap verdi.

Hürriyet Gazetesistanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’ın Hürriyet Gazetesi’nde yayınlanan "Kadir Topbaş, gölgedir, gerçek başkan Başbakan Tayyip Erdoğan’dır" sözlerine, "En iyi hakem halktır. Ama ’Biz çok daha iyi yapıyorduk’ derseniz biz de çok şey söyleriz. Yeşil alanları imara açma konusunda dökümanları ortaya koyarsak mahcup olursunuz" dedi.

Bizim De Eteğimizde Taş Var
Büyükşehir Belediye Meclisi’nde konuşan Topbaş Baykal’ın Başbakan Erdoğan, İstanbul ve kendisine yönelik eleştirilerine cevap vererek şunları söyledi: "Paraysa para, yetkiyse yetki, hükümet arkamızda. Hükümetin desteği İstanbul için bir şans. Bundan yüksünmemek gerek. Gölge etmeyin başka ihsan istemeyiz. Bizim de eteğimizde çok taş var ama yerel yönetimler üzerinden siyaset yapılmasın. Siyaset Ankara’da, Meclis’te yapılır."

Halk Bel Fıtığı Olmuştu
"Sayın Sözen döneminde İstanbul’un nasıl yönetildiğini biliyoruz. Her aileden bir kişi su taşımaktan bel fıtığı oluyordu. Şimdi biz Kocaeli’ne su veriyoruz. Seçim dönemiyle kısıtlanmış siyaset yapmıyoruz. Çöp yığınlarını hatırlayın. Hava kirliliğini yaşadık. Baykal, Taksim-4.Levent Metrosu’nun 10 kilometresini Sözen yaptı diyor. O hattın yüzde 23’ü Sözen döneminde yapıldı."

Muharrem AYDIN

http://www.yapi.com.tr/haberler/topbastan-yanit_50159.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Çuhadaroğlu S 50 Sistemi

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!