Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Toplu Konut İdaresi'nden, Ankara, İstanbul ve Adapazarı'ndaki Konutların Altyapısı ve Çevre Düzenlemesi için İhale

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, Ankara-Yenikent, İstanbul-Halkalı ve Adapazarı-Korucuk konut altyapı ve çevre düzenlemesi işleri için ihale

Dünyab>Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, Ankara-Yenikent, İstanbul-Halkalı ve Adapazarı-Korucuk konut altyapı ve çevre düzenlemesi işleri için ihale açtı.

İhalelerden Ankara-Yenikent konut altyapı ve çevre düzenlemesi işinin 3 grup halinde ihale edilmesi planlanırken, 932 konutu kapsayan 1. grup için 1 Eylül, 896 konutluk 2. grup için 2 Eylül ve 940 konutluk 3. grup için ise 3 Eylül 2004 tarihinde ihale açılması kararlaştırıldı.

İstanbul-Halkalı'daki konut, altyapı ve çevre düzenleme işleri de 3 bölgeye ayrılarak ihale edilecek. Buna göre, 1. bölge 912 adet konut ile adaiçi altyapı, genel altyapı ve çevre düzenlemesi işi ihalesi 6 Eylül, 2. bölge 560 adet konut, spor salonu, ticaret merkezi, okul ile adaiçi altyapı, genel altyapı ve çevre düzenlemesi ihalesi 7 Eylül, 3. bölge bin 128 adet konut ile adaiçi altyapı, genel altyapı ve çevre düzenleme inşaatı işleri ise 8 Eylül 2004 tarihinde saat 14.00'de gerçekleştirilecek.

Adapazarı-Korucuk toplu konut alanı sosyal donatı ve İzmit Atılım Lisesi ek binası inşaatı ile adaiçi altyapı ve çevre düzenleme yapımı işlerininihalesi ise 16 Ağustos 2004 tarihinde saat 10.00'da gerçekleştirilecek.

Ankara-Yenikent, İstanbul-Halkalı ve Adapazarı-Korucuk konut altyapı ve çevre düzenlemesi işleri belirtilen tarihlerde 'açık ihale usulü' ile TOKİ'de yapılacak. Teknik şartnameye göre hazırlanacak olan teklif mektupları belirtilen ihale tarihlerinde, ihale saatine kadar TOKİ'ye anahtar teslimi götürü bedel üzerinden verilecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/toplu-konut-idaresinden-ankara-istanbul-ve-adapazarindaki-konutlarin-altyapisi-ve-cevre-duzenlemesi-icin-ihale_15049.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!