Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

TPG Hızla Büyümeye Devam Ediyor

En hızlı ve en güvenilir olmak ilkesiyle hizmet veren TNT Express, 2002 yılında da yaptığı yatırımlar ve sürekli gelişen müşteri yelpazesi ile sektörd

Medya Evi Basın Bültenin hızlı ve en güvenilir olmak ilkesiyle hizmet veren TNT Express, 2002 yılında da yaptığı yatırımlar ve sürekli gelişen müşteri yelpazesi ile sektördeki liderliğini bir kez daha kanıtladı. TNT Ekspres'in bağlı olduğu TPG, 2002 yılının ilk altı ayında sağladığı net kazançla, hızla büyümeye devam ettiğini açıkladı.

2001 yılının ilk 6 ayında 5,563 milyar Euro olan TPG'nin geliri, 2002 yılının ilk altı ayında yüzde 4,2 oranında büyüme kaydederek 5,797 milyar Euro'ya ulaştı. TPG'nin operasyon geliri ise 2002'nin ilk yarısında yüzde 8,6 oranında arttı.

Bu sonuçların 2002 yılı başında belirledikleri hedefleri doğrulamasından çok memnun olduklarını söyleyen TPG Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Peter Bakker, 2002 yılının sonunda yapılacak operasyonların gelirlerinde yüzde 5 ila 10 arasında bir büyüme beklediklerini belirtti.


TPG, ekspres kurye taşımacılığı, uluslararası toplu gönderi ve lojistik alanlarında, 60 ülkedeki 143 binden fazla çalışanı ile 200'ün üzerinde ülkeye servis yapan gerçek bir dünya devi. Hisseleri Amsterdam, New York ve Frankfurt borsalarında işlem görüyor. Gruba bağlı olan, hızlı ve güvenilir olmak ilkesiyle hizmet veren TNT ise, kalitesini daima arttırmayı hedefliyor.


Bilgi İçin: Medya Evi Halkla İlişkiler / Ferda Çekem
Tel: 0212 274 56 68/ Fax: 0212 274 28 92

http://www.yapi.com.tr/haberler/tpg-hizla-buyumeye-devam-ediyor_1325.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!