Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Treda, Demir Çelik Sektöründeki Uluslararası Firmaları Sanal Ortamda Biraraya Getirdi

E-iş alanında faaliyet gösteren Treda, Uluslararası Demir Çelik Sektörü Birliği IREPAS için hazırladığı web sitesiyle dünyanın çeşitli yerlerinde f

Dünyab>E-iş alanında faaliyet gösteren Treda, Uluslararası Demir Çelik Sektörü Birliği IREPAS için hazırladığı web sitesiyle dünyanın çeşitli yerlerinde faaliyet gösteren 100 kadar firmayı www.irepas.com üzerinde bir araya getirdi.

20 yıl önce kurulan ve demir-çelik üreticilerinin bir araya geldiği Uluslararası Demir Çelik Sektörü Birliği IREPAS’ın 30 ülkeden yaklaşık 100 üyesi, Treda tarafından hazırlanan www.irepas.com adresinde buluştu.

Site üzerinden toplantı duyuruları, başvuru ve kayıt yapılabiliyor; ilgili dokümanlar katılımcılara iletiliyor. Sitede, üyelik başvurusu ve onay alma gibi modüller de bulunuyor. Üye kayıt, şifre, toplantı kayıt gibi üyelere özel mesajlar e-posta entegrasyonu ile üyelerin posta kutularına gönderiliyor. İşlem yapma ve sayfalara erişim yetkisi, üye tipine göre belirleniyor. İçeriği dinamik olarak girilen haber ve duyuruları site üzerinde yayınlamak ya da e-posta entegrasyonu ile üyelerin posta kutularına göndermek de mümkün.

Bu özelliklerin yanı sıra, sistem üzerinde bir tartışma platformu da oluşturulmuş bulunuyor. Bu platform, uzak mesafelerdeki üyeleri bir araya getiriyor. Soru ve cevapların sistem yöneticisi tarafından belirlendiği anketler düzenlemek de mümkün. IREPAS üyelerinin ürün, kapasite, ihracat bilgileri, dinamik olarak veritabanına girilip çeşitli liste ve grafik raporlar alınabiliyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/treda-demir-celik-sektorundeki-uluslararasi-firmalari-sanal-ortamda-biraraya-getirdi_7055.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!