Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Trilyonluk Düzenleme

Manisa Belediye Başkanı Adil Aygül, Manisa'nın Turgutlu ve Akhisar yönünden girişlerinde yoğun bir çalışma başlattı. İzmir girişini modern bir

Yeni Asır
Trilyonluk Düzenleme

b>Manisa Belediye Başkanı Adil Aygül, Manisa'nın Turgutlu ve Akhisar yönünden girişlerinde yoğun bir çalışma başlattı. İzmir girişini modern bir görünüme kavuşturduklarını belirten Başkan Aygül, "Sıra Turgutlu ve Akhisar girişlerine geldi. Bu bölgelerde en az 3 kilometre karayolunu ikiye bölen yol refüjünün yanı sıra kavşak düzenleme çalışmaları, sinyalizasyon ve yeşil alan çalışmaları yapacağız. Toplam yatırımımız 1 trilyon lirayı bulacak" dedi.

Yeşil alan artacak
Nurlupınar'ın Turgutlu girişinde yer aldığını belirten Başkan Aygül, "Bu bölge göçlerle oluştuğu için kontrolsüz yapılanmış. Biz burada yeşil alanlar ile kavşak ve sinyalizasyon çalışması yapacağız. Amacımız hem bu bölgede şehrin girişini düzenlemek hem de Nurlupınar'da imara uygun olarak düzenleme çalışmaları yapmaktır. Akhisar girişinde ise yolun sağında ve solundaki arsalarda kamulaştırma çalışması yaptık. Bu konudaki hukuki süreç tamamlanır tamamlanmaz bu bölgede de bölünmüş yol ve düzenleme çalışmaları başlatacağız" diye konuştu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/trilyonluk-duzenleme_7058.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!