Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

TSE'den Kalekim'e İki Yeni Başarı Belgesi

Yapı sektörünün lider şirketi Kalekim, 2007 yılı TSE denetlemesini başarıyla tamamladı. Tüm Kalekim işletmeleri TS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve TS 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgelerini almaya hak kazandı.

yapi.com.tr
TSE'den Kalekim'e İki Yeni Başarı Belgesi

apı sektörünün lider şirketi Kalekim, 2007 yılı TSE denetlemesini başarıyla tamamladı. Tüm Kalekim işletmeleri TS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve TS 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgelerini almaya hak kazandı.

TS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, bir işletmenin çalışanlarına, ziyaretçilerine ve tedarikçilerine güvenli bir çalışma ortamı sağlaması için uyması gereken kuralları tanımlıyor. TS 14001 Çevre Yönetim Sistemi ise bir işletmenin çevreye olan etkisinin minimuma indirmek için yapması gereken çalışmaları ve kurulması gereken sistemleri belirtiyor. Kalekim, konuyla ilgili olarak TSE tarafından yapılan tüm denetimleri başarıyla geçerek her iki yönetim sistemi belgesine de sahip oldu. Ayrıca Kalekim’in Yozgat’ta bulunan fabrikası da ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi kapsamına alındı.

Kalekim çalışanlarına daima sağlıklı ve güvenli çalışma ortamları sağlamak, çevre dostu üretim faaliyetlerini sürdürmek için faaliyetlerine ve politikalarına bundan sonra da devam edecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/tseden-kalekime-iki-yeni-basari-belgesi_58137.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!