Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Türk Tasarımcılar Avrupa Yolunda

Messe-Frankfurt Organizasyonu 27-31 Ağustos 2004 tarihleri arasında Almanya-Frankfurt'ta gerçekleşecek Tendence Lifestyle fuarında “Türk Tasarımı”na ö

yapitr
Türk Tasarımcılar Avrupa Yolunda

esse-Frankfurt Organizasyonu 27-31 Ağustos 2004 tarihleri arasında Almanya-Frankfurt'ta gerçekleşecek Tendence Lifestyle fuarında “Türk Tasarımı”na özel yer ayırıyor.

Mobilya, hediyelik eşya, takı, masaüstü aksesuarları, aydınlatma gibi “yaşam stilini yansıtan” ürünlerin sergilendiği fuarın Loft bölümünde gerçekleşecek olan serginin sloganı ise :

“Designers from Turkey
Designs from East to West”

Katılım Şartları:

Fuarda ürünleriyle yer almak isteyen tasarımcıların, en geç 15 Haziran 2004 tarihine kadar;

Tasarımlarını her açıdan gösteren ürün fotoğraflarını (CD ve A4 formatında, 300dpi / 1800 x 2400 pixel çözünürlükte, basılmış olarak)
ürünün adı, işveren firma, proje /üretim yılı, pazarlandığı ülkeler, malzeme /üretim tekniği, tasarım kriterleri ve iletişim bilgilerinin olduğu, imzalı “ ürün kimlik formlarını ”,
End. Tas. Meslek Kur. Derneği Akbank İstinye Şubesi 0028423-2 no'lu hesaba yatırılacak 20.000.000 TL tutarında başvuru ücreti gönderi belgesini içeren katılım dosyalarını aşağıda adresi bulunan ETMK Proje Merkezi'ne iletmesi gerekmektedir.

Fuarda sergilenmeye değer bulunan tasarımlar, Messe-Frankfurt yöneticileri ve ETMK Yönetim Kurulu'nun belirlediği bir kurul tarafından seçilecek ve 17 Haziran 2004 tarihinde katılımcılara duyurulacaktır. Seçilen ürünlerin, katılım ücreti gönderi belgesiyle birlikte en geç 1 Ağustos 2004 tarihine kadar ETMK Proje Merkezi'ne ulaştırılması gerekmektedir.

Tasarımcılar fuara sadece, orijinal malzemesinden birebir yapılmış prototip veya üretilmiş ürünlerle katılabilir. Model veya çizimler, seçici kurul tarafından değerlendirmeye alınmayacaktır.

İletişim

ETMK Proje Merkezi
çiftecevizler Deresi S. No:2 Akın Plaza Kat:11 Şişli-İstanbul

özlem Yalım (ETMK Yönetim Kurulu üyesi) Tel. 0212 320 8888
Benan Kapucu (Proje Yöneticisi) Tel. 0216 368 8182

Katılım ücreti

Tendence Lifestyle fuarında toplam 126 metrekarelik bir stand alanında her katılımcı için 1-3 m2'lik bir alan ayrılacaktır. Fuara katılım ücreti metrekare başına 750.000.000 TL olarak saptanmıştır. Aidat borcu bulunmayan ETMK üyelerinden ise fuara katılım ücreti olarak metrekare başına 500.000.000 TL alınacaktır.

PR, basın tanıtımı, reklam, fuar standı, gümrükleme, nakliye, sergi kataloğu hazırlanması gibi tüm giderler, organizasyon yönetimi tarafından karşılanacaktır.

Sponsorluklar
Messe-Frankfurt organizasyonu “Designers from Turkey, Designs from East to West” sergisi için 126 m2'lik stand alanını Türk tasarımcılara bedelsiz olarak sunmaktadır. Bunun dışında organizasyon kapsamında yer alan nakliye, ulaşım, stand tasarımı ve üretimi, basılı malzeme ve sergi kataloğu, sponsorluk anlaşmalarıyla gerçekleştirilecektir.

Sergiye, fuar standıyla katılmak isteyen ve “tasarım sponsorluğunu üstlenecek” katılımcılara yönelik 17 Mayıs Pazartesi günü, saat 19:00'da Koyukahve, Hayriye Cad. / çukurcuma (Tel. 0212- 251 77 14) adresinde, stand tasarım kriterlerinin ve sergi konseptinin sunulacağı bir toplantı yapılacaktır.

Bu duyuru, bir ön bilgilendirme niteliğindedir. İki gün içinde, sergi organizasyonu konusunda ayrıntıları ve ürün kimlik formlarını içeren ikinci bir duyuru yapılacaktır.

Stand alanının bilgileri
www.etmk.org/dosyalar/designareal_turkei.pdf
www.etmk.org/dosyalar/designareal.pdf

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/turk-tasarimcilar-avrupa-yolunda_12863.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!