Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Türk Telekom İstanbul Modern'in Ana Sponsoru

Türk Telekom, İstanbul Modern Sanat Müzesi'nin çeşitli sergilerinin ve Sürekli Sergiler Bölümü'nün sponsorluklarından sonra şimdi de müzenin ana sponsorluğunu üstlendi.

yapi.com.tr
Türk Telekom İstanbul Modern'in Ana Sponsoru

Türk Telekom, İstanbul Modern Sanat Müzesi’nin çeşitli sergilerinin ve Sürekli Sergiler Bölümü’nün sponsorluklarından sonra şimdi de müzenin ana sponsorluğunu üstlendi.

Türkiye’nin telekomünikasyon devi Türk Telekom ve İstanbul Modern Sanat Müzesi, bir yılı aşkın bir süredir devam eden işbirliklerini genişleterek yeni bir boyuta taşıdılar. Daha önce İstanbul Modern Sanat Müzesi’nde sergilenen 'Venedik-İstanbul' sergisi ile 'Cihat Burak Retrospektifi' ve Sürekli Sergiler Bölümü’nün sponsorluğunu üstlenen Türk Telekom, şimdi de İstanbul Modern Müzesi’nin ana sponsoru oldu.

İstanbul Modern Sanat Müzesi ile Türk Telekom arasında ana sponsorluk anlaşması Türk Telekom İcra Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Dr. Paul Doany ile İstanbul Modern Yönetim Kurulu Başkanı Oya Eczacıbaşı’nın katıldığı bir törenle geçtiğimiz günlerde imzalandı.

İstanbul Modern Yönetim Kurulu Başkanı Oya Eczacıbaşı, Türk Telekom’un müzenin ana sponsoru olmasından dolayı büyük mutluluk duyduklarını vurgulayarak, "Türk Telekom’un desteğiyle yoğun ilgi gören, çok başarılı sergiler gerçekleştirdik. İstanbul Modern bu yıl kendi ürettiği sergileri İstanbul’dan sonra yurtdışında Londra, Viyana ve Berlin’de sergileyecek. Türk Telekom gibi büyük kitlelere ulaşan bir kuruluşla sürdürdüğümüz işbirliğimiz bizim için son derece önem taşıyor. Bu birliktelik, İstanbul Modern ile Türk Telekom arasında büyük bir ortaklığı ifade ediyor" görüşünü dile getirdi.

Türk Telekom İcra Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Dr. Paul Doany, eğitim ve inovasyon gibi diğer sosyal sorumluluk alanlarında olduğu gibi, kültür ve sanat faaliyetlerine destek vermenin de, ülke insanı ve ekonomisini destekleme görev ve sorumluluğunu tamamlayıcı nitelikte olduğunu belirterek, "Kültür ve sanat alanlarındaki projelerle Türk Telekom, hem kültürel mirasın geliştirilmesini ve sonraki nesillere aktarılmasını hem de Türk insanını kültürlerarası sanatsal tatlarla buluşturmayı hedefliyor. Bu çerçevede, Türkiye’de önemli ve farklı projelere imza atan İstanbul Modern Müzesi ile işbirliği içinde olmaktan ve çalışmalarını desteklemekten memnuniyet duyuyoruz" dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/turk-telekom-istanbul-modernin-ana-sponsoru_62552.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!