Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

'Türkiye Lüks Konutta Henüz Yolun Başında'

İstanbul'da Kartal Dragos ve Maltepe'de Dubai'deki projelerden esinlenerek yelken şeklinde mimariye sahip projeler üreten DAP Yapı'nın Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, son yıllarda Türkiye'de sektörün geliştiğini ifade ederek, DAP Yapı olarak en iyiyi yapıp en uygun fiyata satmayı hedeflediklerini anlattı.

Sabah Gazetesi
'Türkiye Lüks Konutta Henüz Yolun Başında'

İstanbul'da Kartal Dragos ve Maltepe'de Dubai'deki projelerden esinlenerek yelken şeklinde mimariye sahip projeler üreten DAP Yapı'nın Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, son yıllarda Türkiye'de sektörün geliştiğini ifade ederek, DAP Yapı olarak en iyiyi yapıp en uygun fiyata satmayı hedeflediklerini anlattı. Bu hedef doğrultusunda lüks projeler ürettiklerini dile getiren Yılmaz, lüks proje kavramını peyzajından ağacına, sosyal tesisinden mimarisine konseptine ve lokasyonuna kadar tüketicinin beklentilerinin üzerinde geliştirilen projeler olarak tanımladı.

İstanbul'da bir çok proje üretildiğini ve bunların büyük kısmının sosyal konut niteliğinde olduğuna işaret eden Yılmaz, lüks kategorisinde Maltepe'de inşa ettikleri DAP Royal Center'da inşaat malzemesinden, peyzaja kadar özel ürün ve tasarımlar kullandıkları bilgisini verdi. Yılmaz, özel tasarım ve çalışmalara örnek olerak, "Dragos Royal Center'da inşaat melzemelerinde Vitra'nın özel tasasrım son seri ürünlerini, kapılarda özel tasarım ve üstü savorsky taşlı kapılarkullanıyoruz. Projemiz tasaımı ve mimarisiyle de farklılaşıyor" diye konuştu.

ETİKETLER: gayrimenkul firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/turkiye-luks-konutta-henuz-yolun-basinda_83442.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!