Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Turyap 302 Adet Gayrimenkulu Müzayede ile Satacak

Turyap, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'na (TMSF) ait 261 gayrimenkul ile Tasfiye İdaresi'nin 17 adet gayrimenkulü ve 24 adetlik karma portföyle bir

Dünyab>Turyap, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'na (TMSF) ait 261 gayrimenkul ile Tasfiye İdaresi'nin 17 adet gayrimenkulü ve 24 adetlik karma portföyle birlikte toplam 302 adet gayrimenkulü 220 Nisan'da düzenleyeceği müzayedede satışa sunacak.

Başta İstanbul olmak üzere toplam 24 ile yayılan gayrimenkullerin muhammen bedelleri 130 trilyon TL'yi buluyor. Gayrimenkulleri fiyatları ise 3 milyar TL ile 5 trilyon TL arasında değişiyor.

22 Nisan Salı günü İstanbul Profilo Alışveriş Merkezi'nde açık teklif alma yöntemi ile satışa sunulacak olan gayrimenkullerden muhammen bedeli 400 milyar TL'nin altında olanlar için 10 milyar lira teminat bedeli alınırken, bedeli 400 milyar liranın üzerinde olanlar için 10 milyar lira teminat bedeli alınacak.

Müzayede ile ilgili ayrıntılı bilgi edinmek isteyenler, www.turyap.com.tr ve www.kontratmuzayede.com adreslerinden gayrimenkullerin fotoğraflı tapu bilgilerine ulaşabilecekler. Ayrıca ilgililer Turyap ofislerinden Müzayede Kataloğu edinebilecekler.

http://www.yapi.com.tr/haberler/turyap-302-adet-gayrimenkulu-muzayede-ile-satacak_3896.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!