Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Ürdün Türk İhraç Ürünleri Sergisi Hk.

İhracatımızın hak ettiği seviyeye ulaşması ve küreselleşen dünyada yeni pazarları ihraç ürünlerimiz ile tanıştırmayı teminen 1999 yılından itibaren İs

Ankara Ticaret Odası/186/7429hracatımızın hak ettiği seviyeye ulaşması ve küreselleşen dünyada yeni pazarları ihraç ürünlerimiz ile tanıştırmayı teminen 1999 yılından itibaren İstanbul Ticaret Odasınca gerçekleştirilen Türk ihraç Ürünleri Sergilerine Ürdün Türk ihraç Ürünleri Sergisi ile devam edileceği bildirilmektedir.
Orta Doğu Bölgesinin en önemli pazarlarından biri olan Ürdün, bölgedeki siyasi istikrarsızlığa rağmen ekonomisinin dış dünyaya entegrasyonu yönünde ekonomik reformlarını sürdürmüş ve yabancı yatırımcıların ilgi gösterdiği bir ülke konumuna vurgulanmaktadır.
19-22 Eylül 2002 tarihleri arasında Ürdün'ün Amman şehrinde Amman International Hall'de gerçekleştirilecek Ürdün - Türk ihraç Ürünleri Sergisi ile ilgili hazırlanan duyuru metni Müdürlüğümüzden (Tel/Faks: 0 312 286 40 36 - E-Posta: distic@atonet.org.tr ) edinilebilir.
İlgilenen firmalarımızın, İstanbul Ticaret Odası Fuarlar ve Turizm Şubesi ile en geç 24 Mayıs 2002 Cuma gününe kadar temaslarının sağlanması gerekmektedir.

http://www.yapi.com.tr/haberler/urdun-turk-ihrac-urunleri-sergisi-hk-_773.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!