Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Urla Tümüyle Yenileniyor

Urla Belediyesi, ilçenin düğün salonu ve kafeterya ihtiyacını karşılayabilmek için Değirmentepe'de bir tesis kuruyor. Belediye ayrıca, yeni itf

Yeni Asır
Urla Tümüyle Yenileniyor

b>Urla Belediyesi, ilçenin düğün salonu ve kafeterya ihtiyacını karşılayabilmek için Değirmentepe'de bir tesis kuruyor. Belediye ayrıca, yeni itfaiye binasını da yılbaşından sonra hizmete açmayı planlıyor. Urla Belediye Başkanı Selçuk Karaosmanoğlu, Urlalılara daha iyi hizmet vermek için gece gündüz çalıştıklarını söyledi.

Restoranı da bulunuyor
Belediyeye ait düğün salonunun ihtiyacı karşılamadığını belirten Karaosmanoğlu, Değirmentepe mevkiinde içinde düğün salonu ve restoranın da bulunacağı iki katlı bir tesis inşa ettiklerini söyledi. "Kent Park" adını verdikleri tesisin birinci katında 600 kişi kapasiteli düğün salonu olacağını kaydeden Karaosmanoğlu, "Birinci kattaki düğün salonu 1000 metrekare kapalı alana kurulacak. İkinci katta 600 metrekare kapalı alana sahip bir restoran yapacağız. Geçtiğimiz aylarda temelini attığımız tesisi 2004 yılının ilk aylarında Urlalıların hizmetine sunacağız. Kent Park Kompleksi hizmete girdiğinde Urla'da büyük eksikliği duyulan düğün salonu ihtiyacı da ortadan kalkmış olacak. İşletmesini belediyemizin gerçekleştireceği düğün salonu ve restoranımızla Urlalı hemşerilerimize hem ucuz hem de kaliteli hizmet sunacağız. Çevre düzenlemesiyle, seyir teraslarıyla işletmemiz Urla'da parmakla gösterilen bir yer olacak" dedi.

Her türlü imkana sahip
Urlalılara yıllardır hizmet veren itfaiye binasının ihtiyaca cevap veremez duruma geldiğini belirten Karaosmanoğlu, Bin Konutlar Kavşağı yakınlarında yeni bir itfaiye binası inşa ettiklerini söyledi. Karaosmanoğlu, şöyle devam etti:
"Tesiste 180 metrekare kapalı alan, 2 bin 500 metrekare de otopark alanı var. Ayrıca müdür odası, grup amiri ve eğitim odası, aktif personel salonu, yatakhane, yemekhane ve tuvaletler yer alıyor. Tesis 2004 yılının ilk aylarında hizmete girecek. Tesisin kurulduğu alan ilçeye hakim bir tepe üzerinde. Hizmete girdikten hemen sonra tesise bir yangın gözetleme kulesi ilave etmeyi planlıyoruz."

http://www.yapi.com.tr/haberler/urla-tumuyle-yenileniyor_7835.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Peli İle Hijyenik Zeminler

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!