Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Vaillant, Avrupa'nın En Başarılı Şirketi Ödülünü Aldı

Alman ısı mühendisliği şirketi Vaillant, yenilikçiliği nedeniyle Avrupa’daki 8,000 şirket arasından sıyrılarak “En Başarılı Avrupa Şirketi” seçildi.

yapi.com.tr
Vaillant, Avrupa'nın En Başarılı Şirketi Ödülünü Aldı

br/> Alman ısı mühendisliği şirketi Vaillant, yenilikçiliği nedeniyle Avrupa’daki 8,000 şirket arasından sıyrılarak “En Başarılı Avrupa Şirketi” seçildi.

Vaillant, “Avrupa’nın En Başarılı Şirketleri Ödülü” kapsamında “Avrupa Kategorisi” sınıfında “Best of European Business- En Başarılı Avrupa Şirketi” ödülünü aldı.

Avrupa çapındaki şirketlerin performansını değerlendiren Roland Berger Strategy Consultants kurumu tarafından her yıl yapılan sınıflamada bu yıl Vaillant Grubu, Avrupa’daki toplam 8 bin şirket arasından “Avrupa’da öncü pozisyonu elde etme konusunda başarılı bir şekilde yoğunlaşması” nedeniyle ödüle layık görüldü.

Ödülün gerekçesinde şöyle denildi: “Vaillant, teknoloji sektöründe yüksek beklentili pazarlarda, özellikle yakıt değerlendirme sistemleri, klima tekniği ve yenilenebilir enerji sektörlerinde, yüksek derecede yenilikçi ürünler oluşturdu. Böylece Vaillant, örneğin Çin’e doğru genişleyen küreselleşme konusunda yeterince donanımlı duruma geldi.”

Roland Berger Strategy Consultants Yönetim Kurulu Başkanı Burkhard Schwenker, Berlin’deki ödül töreninde ödül hakkında şunları söyledi: “Best of European Business ödülünü alan her şirketin ortak özelliği, mükemmel bir girişimcilik ruhu. Göze çarpan bu girişimcilik performansının temelini birçok öğe oluşturuyor. Örneğin farklılaşma ve yenilikçilik temelinde geniş kapsamlı bir şirket stratejisi ve her birinin kendi ulusal pazarındaki güçlü pozisyonu. Bu şirketler ayrıca, kendi kuruluşları içinde güven ortamı sağlamış olmaları ve böylece üçüncü tarafların da üst düzey yönetimin performansına, çalışanların yeteneklerine ve motivasyonlarına ve şirketin toplam performansına güven duymalarını sağlamış olmaları nedeniyle başarılı olmuşlardır.”

Avrupa şirketlerini değerlendiren Roland Berger Strategy Consultants, 23 ülkede 32 ofisiyle dünyadaki lider stratejik danışmanlık kuruluşlarından.

http://www.yapi.com.tr/haberler/vaillant-avrupanin-en-basarili-sirketi-odulunu-aldi_54236.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!