Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Vaillant Üst Yönetimi Vaillant Tüketici Club Üyeleriyle Buluştu

Vaillant, çeşitli illerde düzenlediği toplantılarla Vaillant Tüketici Club üyeleriyle bir araya geldi. İzmir, Edirne, Çanakkale, Balıkesir, Bursa, Samsun, Eskişehir ve Kayseri’de düzenlenen Tüketici Club toplantılarına, Türkiye Country Manager’ı Christoph M. Grosser, Vaillant Türkiye Genel Müdürü Levent Taşkın ve Vaillant Group Türkiye Servis

yapi.com.tr
Vaillant Üst Yönetimi Vaillant Tüketici Club Üyeleriyle Buluştu

Vaillant, çeşitli illerde düzenlediği toplantılarla Vaillant Tüketici Club üyeleriyle bir araya geldi. İzmir, Edirne, Çanakkale, Balıkesir, Bursa, Samsun, Eskişehir ve Kayseri’de düzenlenen Tüketici Club toplantılarına, Türkiye Country Manager’ı Christoph M. Grosser, Vaillant Türkiye Genel Müdürü Levent Taşkın ve Vaillant Group Türkiye Servis Direktörü Aykut Babila’nın yanı sıra yüzlerce Tüketici Club üyesi katıldı. Toplantılarda, Vaillant yöneticileri tüketicilerin ürünler ve hizmetler hakkındaki görüş ve önerilerini dinleyerek yeni hizmetler hakkında onları bilgilendirdi. Tavsiyeleri sonucu ödül almaya hak kazanan Tüketici Club üyeleri, teşekkür plaketleriyle ödüllendirildi.

Grosser: Tüketiciler, Vaillant ailesinin bir parçası 
 
Christoph Grosser, tüketicilerin Vaillant ailesinin bir parçası olduğunu ve bu birlikteliği sağlamlaştırmak için Vaillant Tüketici Club çatısı altında pek çok etkinlik ve sürprizler hazırladıklarını dile getirdi. Tüketicilerin isteklerini değerlendirip ölçümler yaparak sürekli kendilerini geliştirmeye yönelik çalışmalar yürüttüklerini sözlerine ekleyen Grosser ayrıca, Vaillant’ın yüzde yüz müşteri memnuniyetini öncelikli hedef olarak gördüğünü Vaillant Tüketici Club’ün de bu amaçla 1994 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürdüğünü belirtti. Club’ün amacını, tüketiciyle Vaillant’ın daha çok kaynaşması, tüketici problemlerinin anında çözülmesi, tüketici haklarının Vaillant bünyesinde korunması, tüketiciye verilen hizmetlerin daha iyi analiz edilebilmesi, tüketicinin Vaillant’ın satış sonrası hizmet organizasyonundan en iyi şekilde yararlanması olarak ifade etti. 

Levent Taşkın: Geleceğimizi tüketicilerin beklentileri şekillendiriyor

Levent Taşkın da, kullanıcıların cihazdan, yetkili satıcıdan, satış sonrası hizmetlerden memnuniyetlerini ölçmek amacıyla Tüketici Club toplantılarının yapıldığına değinerek, tüketicilerin Vaillant’tan beklentilerini öğrenerek geleceğe yönelik çalışmaların bu sonuçlara göre yönlendirildiğini belirtti. Levent Taşkın, Vaillant kombi, kazan veya klima kullanan tüm tüketicilerin ücretsiz olarak bu 'club'e üye olabileceklerini ifade etti. Vaillant Tüketici Club’ünün Türkiye genelinde 300 bini aşkın üyesi bulunuyor.

Vaillant Group Türkiye Servis Direktörü Aykut Babila da katılımcılara Vaillant’ın servis yapılanması hakkında bir sunuş yaptı. Babila konuşmasında, pazara sundukları yüksek teknolojili akıllı cihazlar için kalite standardı yüksek servis hizmeti sağlanması gerektiğini belirtti. Kurulduğu yıldan bu yana Vaillant’ın kendi bünyesinde oluşturduğu güçlü servis teşkilatıyla tüketici memnuniyetini en üst düzeye taşıdığını sözlerine ekledi.

Vaillant Tüketici Club üyeleri, Vaillant ürünlerini tavsiye ederek yeni müşteri kazanılmasını sağladıklarında puan kazanıyor. Her tavsiyede alınan ve biriken Puanlarla, üyeler birbirinden değerli armağanların yer aldığı Tüketici Club Ödül Katalogu’ndan cumhuriyet altınından, elektrikli ev eşyalarına, yurtdışı seyahatlerinden bakım sözleşmelerine kadar çeşitli armağanlara sahip oluyorlar.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/vaillant-ust-yonetimi-vaillant-tuketici-club-uyeleriyle-bulustu_87870.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!