Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Veneta Cucine' den Yeni Showroom...

Tüm Veneta Cucine ve Proje TİM dostları, İtalyan çok sayıda davetli dünya markası Veneta Cucine’nin Çiftehavuzlar showroomunun açılışında buluştu.

Değişim Mühendislik
Veneta Cucine' den Yeni Showroom...

b>Tüm Veneta Cucine ve Proje TİM dostları, İtalyan çok sayıda davetli dünya markası Veneta Cucine’nin Çiftehavuzlar showroomunun açılışında buluştu.

Türkiye, İtalya ilişkileri ve Türkiye’nin Avrupa Birliği yolundaki çalışmalarının sık sık gündeme geldiği davete, İtalyan Senatör ve Veneta Cucine Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Giacomo Archiutti, İtalya Başkonsolosu Sayın Luciano Pezotti, Erzurum Milletvekili Prof.Dr. Sayın Mustafa Ilıcalı ile iş, siyaset ve basın dünyasının değerli temsilcileri katıldı. İtalyan mutfağının en önemli tadlarından farklı lezzetlerde makarnalar ve leziz şarapların ikram edildiği davet, gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

İtalyan mutfak markası Veneta Cucine’nin yeni satış noktasının açılış konuşmasını yapan İtalyan Senatör, Türk - İtalyan işbirliğine katkılarından dolayı Veneta Cucine’nin Türkiye temsilciliğini yapan Değişim Mühendislik firması adına Genel Müdür Halim Birsin’e teşekkür etti ve Türkiye’nin Avrupa Birliği üyeliği yolunda sorumluluklarını yerine getirdiğini ve üyeliği hak ettiğini vurguladı. AKP Erzurum Milletvekili Prof.Dr. Mustafa Ilıcalı ise İtalya’dan yeni yatırımlar konusunda beklentisi olduğunu söyledi.

14 Mayıs Cuma akşamı gerçekleştirilen ve oldukça keyifli geçen açılışta, Veneta Cucine’nin en yeni mutfak tasarımları ve yeni showroomu çok beğenildi.

Proje Tim adı altında Tim İnşaat ve Pozitif Dekorasyon’un işbirliği ile hizmet verecek yeni Veneta Cucine Showroomunun açılışı, sektör temsilcileri, ekonomi ve siyaset dünyası için keyifli bir buluşma noktası oldu.

15 Mayıs Cumartesi günü ise, İtalyan Senatör ve Veneta Cucine Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Giacomo Archiutti, İtalya Başkonsolosu Sayın Luciano Pezotti, Erzurum Milletvekili Prof.Dr. Sayın Mustafa Ilıcalı, Değişim Mühendislik Genel Müdürü Halim Birsin ve Değişim Mühendislik Genel Müdür Yardımcısı Selahattin Birsin Başbakan Sayın Tayyip Erdoğan’la bir araya geldi. Görüşmede Türkiye - İtalya ekonomik işbirliği, yatırımlar ve Avrupa Birliği konuları gündeme geldi.

Sektörde yer aldığı önemli projelerle, tasarım zenginliği, ürün ve hizmet kalitesiyle dikkat çeken Veneta Cucine, gerçekleştirdiği etkinliklerle, yeni showroomlarıyla iş dünyasına ayrı bir tad katmaya devam ediyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/veneta-cucine-den-yeni-showroom-_12122.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!