Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Vi-Ko Hayatı Aydınlatan Ürünleriyle 25. Yılını Kutluyor...

Vi-Ko Hayatı Aydınlatan Ürünleriyle 25. Yılını Kutluyor...

yapi.com.tr
Vi-Ko Hayatı Aydınlatan Ürünleriyle 25. Yılını Kutluyor...

b>Ürettiği elektrik anahtarları ile aydınlığı parmak uçlarımıza getiren Viko Elektrik ve Elektronik End. San. Tic. AŞ, 25. yaşını yepyeni bir logo tasarımı ve değişmez kalite anlayışıyla kutluyor.

İstanbul Beylikdüzü Tüyap Fuar Merkezi’nde düzenlenen 28. Uluslararası İstanbul Yapı Fuarı’ndaki standında iş ortakları ve tüketicileriyle biraraya gelen Viko İcra Kurulu Başkanı Cahit Durmaz, 25. yılda yeni ürün ve konseptlerle kullanıcıların hayatlarında önemli bir rol oynamayı hedeflediklerini söyledi. Yatırım ve üretimin birbirinden ayrılmaz iki parça olduğunu vurgulayan Durmaz, “Biz firma olarak 25 yıldır, işimizden kazandığımızı öncelikle işimize yatırdık. Bu nedenle de üretimimiz her geçen gün arttı. Biz de bu artışa paralel olarak, yatırımlarımızı arttırıyoruz. Önümüzdeki aylarda 60.000 m2 kapalı alana yayılan, tüm üretimimizi aynı çatı altında toplayan yepyeni endüstriyel tesisimizi hizmete açacağız. Yakın zamanda ise, hayata renk katacak yenilikleri tüketicilerimizin hizmetine sunacağız.” İfadesini kullandı.

Yıllık 60 milyon adetlik anahtar ve priz üretim kapasitesi ile 25 yılda sektörün önde gelen kuruluşlarından biri haline geldiklerini belirten Cahit Durmaz, AR-GE ve üretime yaptıkları yatırımı 2005 yılında markalaşma sürecine hız vererek destekleyeceklerini ifade etti. Durmaz, “Günümüzde üretimimizin yüzde %40’ını 47 ülkeye ihrac ediyoruz. Şimdiye kadar kaliteli ve güvenli ürünlerimizle yaşam alanlarının değişmez bireyleri olduk. Önümüzdeki yıllarda ise, fonksiyonel tasarım ve markamızla bu yerimizi vazgeçilmez kılacağız.” şeklinde konuştu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/vi-ko-hayati-aydinlatan-urunleriyle-25-yilini-kutluyor-_26892.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!