Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

VİKO’dan Şalt Eğitim Günleri

Alçak gerilim şalt sektöründe 'Bizim Gücümüz Sizin Güveniniz' sloganıyla faaliyetlerini sürdüren VİKO, alçak gerilim şalt ürünlerini tanıtmak amacıyla 'VİKO Şalt Eğitim Günleri' düzenliyor. İlki İzmir’de ikincisi de Antalya’da düzenlenen VİKO Şalt Eğitim Günleri, yıl sonuna kadar Trabzon, Ankara, İzmir ve İstanbul’da; 2011 yılı boyunca da farklı

yapi.com.tr
VİKO’dan Şalt Eğitim Günleri

Alçak gerilim şalt sektöründe 'Bizim Gücümüz Sizin Güveniniz' sloganıyla faaliyetlerini sürdüren VİKO, alçak gerilim şalt ürünlerini tanıtmak amacıyla 'VİKO Şalt Eğitim Günleri' düzenliyor. İlki İzmir’de ikincisi de Antalya’da düzenlenen VİKO Şalt Eğitim Günleri, yıl sonuna kadar Trabzon, Ankara, İzmir ve İstanbul’da; 2011 yılı boyunca da farklı illerde devam edecek.

Şalt ürünlerinin özellikleri, ürünlerin nerelerde ve hangi uygulamalarda kullanıldığı hakkında bilgilerin verildiği eğitimlerin ilkini Ekim ayı içerisinde İzmir’de düzenleyen VİKO, Manisa, Aydın, Denizli ve İzmir’den gelen tesisatçı, panocu ile TEDAŞ yetkililerini ağırladı. İkincisi Antalya’da düzenlenen VİKO Şalt Eğitim Günleri'ne, Konya, Alanya, Manavgat, Isparta ve Burdur’dan katılım oldu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/vikodan-salt-egitim-gunleri_83915.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!