Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

VitrA-Artema'dan Ankara'ya Yeni Bir Soluk...

Yeni İntema Mağazası Çankaya'da yapı sektörü için ufuk açıyor... İntema Mağazası'nda, geniş bir alanda sayısız VitrA-Artema ürünü sergilenirken

Vitra-Artema
VitrA-Artema'dan Ankara'ya Yeni Bir Soluk...

b>Yeni İntema Mağazası Çankaya'da yapı sektörü için ufuk açıyor... İntema Mağazası'nda, geniş bir alanda sayısız VitrA-Artema ürünü sergilenirken, İntema uzmanları da her türlü teknik bilgiyi aktarmak ve danışmanlık hizmeti vermek üzere sürekli hazır bulunuyor.

İntema Ankara Mağazası, 1994 yılından itibaren faaliyetlerini sürdürdüğü Hoşdere Caddesi üzerindeki adresinden taşınarak, Çankaya-Yıldız Caddesindeki yeni yerinde kapılarını açtı.

Eczacıbaşı Topluluğu CEO'su Erdal Karamercan tarafından 6 Ekim tarihinde açılışı yapılan yeni İntema Mağazası'nda, tüm VitrA-Artema ürünleri 900 metrekarelik bir alana yayılmış 3 katta sergilenirken, İntema uzmanları da her türlü teknik bilgiyi aktarmak ve danışmanlık hizmeti vermek üzere hazır bulunuyorlar. İntema Genel Müdürü Engin Bayraktar açılışta yaptığı konuşmada : "VitrA-Artema ürünleri, hem çok geniş ve kaliteli bir ürün yelpazesine, hem de tasarım ve teknoloji açısından önemli üstünlüklere sahip bulunuyor. Bu markalarımızın sunduğu avantajları, 'müşteri odaklı' bir hizmet anlayışı ile bütünleştiriyoruz. Farklı beklentilere farklı çözümler üretirken kaliteli ürün- kaliteli hizmet ilkemizden ödün vermiyoruz." dedi. Engin Bayraktar, İntema Mağazasının, uzun süredir yeni bir yüze kavuşmak için değişim içinde olan Çankaya - Yıldız Caddesindeki gelişimi , çağdaş yüzü ile hızlandıracağına inandıklarını da sözlerine ekledi. İntema Ankara Mağazası, 900 metrekarelik bir alanda, başta mimar, müteahhit olmak üzere tüm yapı sektörüne ve tüketicilere, günün gereksinimlerine uygun, modern mağazacılık anlayışı ile hizmet sunuyor. Mağazanın uzman mimari ekibi, tüketicilerin istekleri paralelinde, banyo ve mutfak projelerini gelişmiş üç boyutlu tasarım programları ile alternatifli olarak hazırlıyorlar.

Yapı malzemeleri sektöründe banyo ve mutfak dünyasına yönelik geliştirdiği ürün ve hizmet çözümleri ve çağdaş mağazacılık anlayışı ile öncü konumda bulunan İntema, mağazalarında her ihtiyaca ve her zevke uygun Artema banyo ve mutfak armatürleri, banyo aksesuarları, VitrA seramik banyo takımları, akrilik küvet ve duş tekneleri, yer ve duvar karoları, banyo, mutfak mobilyaları ve mutfak projelerinde çözüm ortağı olan konusunda uzman Siemens, Gaggenau ve Miele cihazlarını sunuyor. Hem banyo hem de mutfak mekanlarının dekorasyonunda farklılık getiren İntema Daily aksesuar dünyası altında ise şık, renkli ve modern çizgileri ile tanınmış birçok marka sergileniyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/vitra-artemadan-ankaraya-yeni-bir-soluk-_6827.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!