Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

VitrA'dan Mimarlık Gününe Özel Kutlama

VitrA, PartnersClub üyelerinin Mimarlık Gününü verdiği özel bir davet ile kutladı. Dünya Mimarlık Günü ve PartnersClub'ın beşinci kuruluş yıld

Vitra-Artema
VitrA'dan Mimarlık Gününe Özel Kutlama

b>VitrA, PartnersClub üyelerinin Mimarlık Gününü verdiği özel bir davet ile kutladı.
Dünya Mimarlık Günü ve PartnersClub'ın beşinci kuruluş yıldönümü sebebiyle VitrA-Artema tarafından mimarlara özel bir kutlama düzenlendi. 8 Ekim Çarşamba günü Çırağan Sarayı'nda gerçekleştirilen gecede çok sayıda PartnersClub üyesi mimar ve Eczacıbaşı Yapı Grubu çalışanları bir araya geldi. Bu özel gecede, davetliler, mimarlık mesleğindeki gelişmelerin yanı sıra bir çok konuda sohbet ederek canlı müzik eşliğinde, keyifli dakikalar geçirdiler. İntema Genel Müdürü Engin Bayraktar, açılışı yaptığı konuşmasında , mimarlara "Hoşgeldiniz" dedikten sonra, PartnersClub'ın kuruluş amacının başarıyla gerçekleştiğini ve üyeleriyle çok sayıda sosyal ve kültürel etkinlikte bir araya gelerek paylaşımda bulunduklarını vurguladı. Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı ise davette yaptığı konuşmada "Etkinliklere olan ilgideki artış, siz mimarların VitrA ve Artema'nın ortak hedefi olan, daha çağdaş mekanların yaratılması alanındaki işbirliğini derinleştiriyor. VitrA, bu işbirliğinde kendisine düşen temel görevin, tasarım alanında en ileri yetkinlik düzeyine ulaşarak, sizlere tüm projelerinizde kullanabileceğimiz çözümler sunmak olduğu bilinciyle çalışmalarını sürdürüyor." dedi. Gecede, davetli mimarlar adına bir konuşma gerçekleştiren İstanbul Serbest Mimarlar Derneği kurucu üyesi Yüksek Mimar Levent Aksüt ise, yapı malzemlerindeki kalite artışının üreticiler ile kullanıcılar arasındaki işbirliğinin gelişmesi ile gerçekleşebileceğini söyledi. Sektöründe geliştirdiği başarılı çalışmalarıyla tanınan VitrA-Artema, profesyonel iş ortakları olarak tanımladığı mimarları bir çatı altında birleştirmek amacıyla oluşturduğu PartnersClub projesini 1998 yılından bu yana yürütüyor. PartnersClub projesinin bugün 65 şehirde, yapı sektörü içindeki çeşitli mesleklerden 7000'i aşkın üyesi bulunuyor. Çok yönlü ortaklık ile her zaman daha iyiye ulaşmayı amaçlayan PartnersClub, üyelerine tüm yenilik ve avantajları öncelikli olarak sunuyor.

VitrA-Artema, çeşitli iletişim platformlarında, mimarlarla ortak çalışmalarına devam ederken Mimarlık Haftası Kutlamalarını da 2002 yılından beri tüm haftaya yayılan ve çeşitli illerde gerçekleştirilen etkinlikler ile kutluyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/vitradan-mimarlik-gunune-ozel-kutlama_6828.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Peli İle Hijyenik Zeminler

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!