Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

VitrA’nın Yurtdışı Mağazalar Zincirine, Üç Yeni Halka Eklendi

VitrA markalı ürünlerini 75’ten fazla ülkeye ihraç eden Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, yurtdışı atağına İrlanda, Bulgaristan ve Rusya’da açtığı mağazalarla devam etti.

yapi.com.tr
VitrA’nın Yurtdışı Mağazalar Zincirine, Üç Yeni Halka Eklendi

itrA markalı ürünlerini 75’ten fazla ülkeye ihraç eden Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, yurtdışı atağına İrlanda, Bulgaristan ve Rusya’da açtığı mağazalarla devam etti. Yeni hizmete giren mağazalarla birlikte, VitrA’nın dünyanın çeşitli ülkelerinde tamamen kendisine ait mağazalarının sayısı 10’a, satış noktaları ise 150’ye ulaştı. Ülkemizdeki yapı ürünleri pazarında en geniş ürün yelpazesine sahip olan Eczacıbaşı ayrıca; Kuzey Irak, Çin ve Dubai’de de satış ofisleri açtı.

Eczacıbaşı Topluluğu’nun yurtdışındaki ilk üretim merkezine de ev sahipliği yapan İrlanda’nın Cork kentinde açılan mağaza, nihai tüketicilerin yanı sıra, mimarlar ve sektör profesyonellerine hizmet veriyor. Kentsel dönüşüm projeleriyle bir Avrupa başkenti olarak yeniden yapılanan Sofya’nın merkezinde yer alan ve büyük ilgi çeken 2 katlı mağazada ise VitrA’nın çağdaş tasarımları ve yenilikçi ürünleri ön plana çıkıyor. Stratejik öncelikli pazarlar arasında yer alan Rusya’nın Moskova kentinde açılan yeni mağazasıyla da VitrA, Rusya’daki yeni atılımlarına bir yenisini daha ekleyerek, ülkenin en çok tercih edilen seramik markaları arasına girmeyi hedefliyor.

Eczacıbaşı Yapı Ürünleri GrubuTürkiye’deki yapı ürünleri pazarında en geniş ürün yelpazesine, üretim ve satış ağına sahip olan Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, öncelikli olarak, VitrA, Artema, Engers, Villeroy&Boch ve İntema Mutfak markalarıyla hizmet veriyor. Yurtiçi ve yurtdışında 15 üretim tesisi bulunan Grubun yıllık üretim kapasitesi; 5 milyon adet seramik sağlık gereci, 550 bin adet klozet kapağı, 150 bin adet gömme rezervuar, 350 bin adet banyo küveti, 120 bin modül banyo mobilyası, 35 milyon m2 seramik kaplama malzemesi, 6 milyon adet armatür, 2.5 milyon adet banyo aksesuvarı ve 100 bin ton yapı kimyasalından oluşuyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/vitranin-yurtdisi-magazalar-zincirine-uc-yeni-halka-eklendi_59980.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!