Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU
İLİŞKİLİ HABERLER

PÜKAD Kuruldu

www.pvcmarket.com Yayın Hayatına Başladı

PVC sektörünü aynı çatı altında buluşturmak amacıyla kurulan Pvcmarket sektörel haber potalı, 3 yıllık titiz bir çalışmanın sonucunda yayın hayatına

pvcmarket.com/M. Emin AvciVC sektörünü aynı çatı altında buluşturmak amacıyla kurulan Pvcmarket sektörel haber potalı, 3 yıllık titiz bir çalışmanın sonucunda yayın hayatına başladı. Türkiye'de sadece PVC sektörünü branşlarına ayırarak, sektörle ilgili ayrıntılı bilgileri objektif bir gözle düzenleyerek, tüketicinin ve sektör ilgililerinin hizmetine sunan www.pvcmarket.com, sektörün tek rehberi ve adresi olmayı hedefliyor.

Sektörde yer alan ve çeşitli hizmetler sunan tüm firmaları özelliklerine göre gruplandırıp, sektöre ve firmalara ait detaylı bilgileri, firmaların ve sundukları ürünlerin karşılaştırmalı özelliklerini de içeren www.pvcmarket.com, sürekli güncelleyeceği haber ve yenilikleri ile dinamizmini koruyacak.

Sektörde gündemi belirlemeyi hedefleyen pvcmarket, sektörle ilgili tüm haber, etkinlik, yenilik, yurtiçi ve yurtdışındaki teknolojik gelişmeleri, fuar ve kongreleri izleyerek sektör temsilcilerini büyük bir zahmetten kurtarmayı hedefliyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/www-pvcmarket-com-yayin-hayatina-basladi_526.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!