Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

www.yapikitabevi.com Yenilendi

Mimarlık, tasarım, şehircilik, peyzaj, kültür ve sanat alanlarındaki en geniş arşive ve çeşide sahip www.yapikitabevi.com yenilendi.

yapi.com.tr
www.yapikitabevi.com Yenilendi

imarlık, tasarım, şehircilik, peyzaj, kültür ve sanat alanlarındaki en geniş arşive ve çeşide sahip www.yapikitabevi.com yenilendi.

Hem İngilizce hem Türkçe kitapların bulunabileceği ve İngilizce kitapların, yurtdışı satış fiyatıyla aynı fiyatta sunulduğu site, yenilenmiş haliyle pek çok kolaylığı da beraberinde getiriyor. Kitapların ad, yayınevi ve dil gibi farklı kriterlere göre aranmasının yanısıra sitede, kitabın adını ya da yazarını hatırlamayanlar, kitabın içeriğini ve konusunu yazarak da arama yapabiliyor.

YEM Kitabevi’nin internet sitesi www.yapikitabevi.com ’un ziyaretçileri, kitapların kapak sayfası görsellerinin ve ayrıntılı tanıtım metinlerinin yanısıra, kitabın iç sayfalarından örnekler görebiliyor.

Kendi alanında tek sanal kitabevi olan www.yapikitabevi.com’daki yayınlar arasında öğrenci ve profesyoneller için en son yayımlanan kaynak kitaplar, uygulamacı ve akademisyenler için teknik yayınlar ve bahçe, el sanatları gibi hobi kitapları da bulunuyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/www-yapikitabevi-com-yenilendi_49737.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!