Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Yaşar Topluluğu 58. Yıldönümünü Kutladı

Yaşar Topluluğu, 58. kuruluş yıldönümü kutladı. Kutlama töreninde konuşan Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Yaşar, Pınar ve Dyo'yu dünya

Dünyab>Yaşar Topluluğu, 58. kuruluş yıldönümü kutladı. Kutlama töreninde konuşan Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Yaşar, Pınar ve Dyo'yu dünya markası haline getireceklerini söyledi.

"Rekabetten rahatsızlık duymayın. Hatta rekabete dört elle sarılın ve rakiplerinizi her dalda geçmeye gayret edin. Unutmayın ki biz köklü ber kuruluşuz. Markalarımız da yurdumuzun ilkleridir" diyen Yaşar, şöyle konuştu:

"Bunlara yenilerini eklemek için büyük bir gayret ve çalışma içindeyiz. Stratejik kararımız gereğince Pınar'ı ve Dyo'yu, dünya markaları yapacağız. Bu konuda büyük yol aldık. Her ikisini daha da geliştirmek ve büyütmek görevimizdir. Pınar'ın da, Dyo'nun da istikballeri parlaktır."


Yaşar Topluluğu İcra Başkanı Hasan Denizkurdu ise, Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Yaşar'ın konuşmasında "Rekabet ortamında daha çok başarılı olmak" mesajını verdiğini vurguladı şunları ekledi:

"Bugün dünyanın en büyük üç sorunu; çevre sorunları, corporate governance (kurumsal yönetişim) ve işsizliktir. Yaşar Topluluğu'nun corporate governance açısından çok önemli atakları olacaktır. Biz 7 bin kişiye direkt istihdam sağlayan, ama çok daha geniş kitlelere iş ve kazanç imkanı yaratan, 1 milyar dolar net hasılası olan bir topluluğuz. Türkiye'nin gayri safi milli hasılasının 200 milyar dolar olduğu düşünülürse, her sene Türkiye'nin 200'de birini yaratıyoruz. Bu sene yine 1 milyar dolarlık net hasılatı yakalayacağız. Rekabetten yılmak bir yana, daha çok dışarı açılacağız. Dibimizdeki pazarlardan daha çok pay alacağız. Daha iyi günler bizi bekliyor. Kuruluş yıldönümlerimizin 100 yıl sonra da kutlanması dileğimi ifade ediyorum."

http://www.yapi.com.tr/haberler/yasar-toplulugu-58-yildonumunu-kutladi_6044.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Peli İle Hijyenik Zeminler

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!