Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

YEM 40. Yılını Sektör Temsilcileri ile Kutladı

Yapı-Endüstri Merkezi (YEM), 40. yılını yapı ve mimarlık sektörünün temsilcileriyle kutladı.40. yılını Altın Çekül Yapı Ürün Ödülü, Mimarın İlk Yapısı Ödülü, YEM Medya Onur Ödülü, YEM Mimari Tasarım Ödülleri ve çeşitli etkinliklerle taçlandıran Türk yapı sektörünün hayat kaynağı YEM, yurtiçi ve yurtdışından gelen sektör temsilcilerini ağırladı.

yapi.com.tr
YEM 40. Yılını Sektör Temsilcileri ile Kutladı

Yapı-Endüstri Merkezi (YEM), 40. yılını yapı ve mimarlık sektörünün temsilcileriyle kutladı. 40. yılını Altın Çekül Yapı Ürün Ödülü, Mimarın İlk Yapısı Ödülü, YEM Medya Onur Ödülü, YEM Mimari Tasarım Ödülleri ve çeşitli etkinliklerle taçlandıran Türk yapı sektörünün hayat kaynağı YEM, Fulya’daki yeni hizmet binasında yurtiçi ve yurtdışından gelen sektör temsilcilerini ağırladı.

Mustafa Sarıgül, Doğan Hasol

Açılış konuşmasını yapan Yapı-Endüstri Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Doğan Hasol,1968 yılında kurulan Yapı-Endüstri Merkezi’nin, dünyada değişim rüzgarları estiren “68 Kuşağı”ndan olduğunu ifade etti. Hasol, YEM’in 40 yıl sonra yeni mekana taşındığını söyleyerek, “Yeni yerimiz mimarların, mühendislerin, tasarımcıların, öğrencilerin ortak etkinlik mekanı olacak” dedi. Sektör temsilcilerine birlikte yürüdükleri 40 yıl için teşekkürlerini sunan Hasol, ayrıca Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’e, yeni mekanı yapan Erginoğlu&Çalışlar Mimarlık Bürosu’na ve YEM çalışanlarına da teşekkür etti.

Doğan Hasol, Yılmaz Zenger, Turhan Uyaroğlu, Ruhi Kafesçioğlu
Hasol, YEM’in hayatta olan kurucuları Yılmaz Zenger, Ruhi Kafesçioğlu ve Turhan Uyaroğlu’a, YEM’in 40. yılı anısına hazırlanan ödülleri takdim etti. Hasol, Mustafa Sarıgül’e de ödülünü verirken, YEM çalışanları adına 40. yıl ödülünü ise Hasol’un elinden YEM Genel Müdürü Güven Cantürk aldı. “Yapı-Endüstri Merkezi ile iftihar ediyoruz” Hasol’un ardından mikrofona gelen Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, “YEM, 40 yıldır devam eden güzel bir marka. 40 ülkede Yapı-Endüstri Merkezi var ve biz Türk Yapı-Endüstri Merkezi ile iftihar ediyoruz” dedi. Sarıgül, YEM’in Fulya’daki yeni ofisinin temsili açılışını yaptı. Altın Çekül Yapı Ürün Ödülleri de sahiplerini buldu Etkinlikte, yapı malzemesi alanındaki ilk ve tek ödül olan “Altın Çekül Yapı Ürün Ödülü”de sahiplerini buldu. Yapı malzemesi alanında yeni teknoloji ve ürünleri destekleyerek sektörün gelişimine katkıda bulunmayı amaçlayan Altın Çekül Yapı Ürün Ödülü’nü bu yıl, ISIDAÇ 40 - Kalsiyum Aluminatlı Çimento ile Çimsa Çimento San. ve Tic. A.Ş.’nin, Altın Çekül Yapı Ürün Teşvik Ödülü ise Bluesafe Prosonic adlı ürün ile Mardav Yalıtım ve İnş. Malz. San. ve Tic. A.Ş. ile Sanifoam Sünger San. A.Ş.’nin oldu. Ödül töreninden sonra sahne alan Enbe Orkestrası, son 40 yılın müziklerinden hazırladığı özel programla davetlilere keyifli saatler yaşattı. Haber: Filiz YAVUZ Fotoğraflar: Mesut TUFAN

http://www.yapi.com.tr/haberler/yem-40-yilini-sektor-temsilcileri-ile-kutladi_60855.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!