Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

YEM'den Yeni Bir Başvuru Adresi: santiyeciler.com

Türkiye'de önemli yapı projelerinin uygulama sorumluluğunu üstlenmiş şantiyecileri ve projelerini geniş kesimlere tanıtmayı amaçlayan 'Şantiyeciler Sanal Arşivi', Yapı-Endüstri Merkezi ve KONE işbirliği ile yayın hayatına başlıyor.

yapi.com.tr
YEM'den Yeni Bir Başvuru Adresi: santiyeciler.com

br/> Türkiye'de önemli yapı projelerinin uygulama sorumluluğunu üstlenmiş şantiyecileri ve projelerini geniş kesimlere tanıtmayı amaçlayan 'Şantiyeciler Sanal Arşivi' santiyeciler.com, Yapı-Endüstri Merkezi ve KONE işbirliği ile yayın hayatına başlıyor.

Yapı sektöründe faaliyet gösteren başlıca şantiye sorumluları, yapı firmaları ve projelerin dinamik bir veritabanında bir araya toplandığı sitede arama yapılabilecek, listelenen arama sonuçları içerisinden ilgili şantiyecilerin biyografisine, projelere ve firmalara kolayca ulaşılacak.

Bunun yanısıra, site içinde inşaat, yapı ve şantiye ile ilgili kitap listelerine ulaşılabilecek, Yapı Kitabevi bünyesindeki kitaplar site aracılığı ile elde edilebilecek, site kullanıcıları sitede yayımlanmak üzere şantiyeci önerebilecekler. santiyeciler.com, sürekli güncellenerek, günümüz şantiyecilerini de içine alan kapsamlı bir başvuru kaynağı olmayı hedefliyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/yemden-yeni-bir-basvuru-adresi-santiyeciler-com_50778.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!