Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Yeni Kemalpaşa için Birlikte Çalışacaklar

Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan ve Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, Kemalpaşa'nın adına yakışacak ve planlı gelişmesine katkıda bulunacak ortak projeler üretme konusunda mutabakat sağladı.

Yeni Asır Gazetesi
Yeni Kemalpaşa için Birlikte Çalışacaklar

Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan ve Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, Kemalpaşa'nın adına yakışacak ve planlı gelişmesine katkıda bulunacak ortak projeler üretme konusunda mutabakat sağladı. Başkan Karakayalı'yı ziyaret ederek Kemalpaşa'nın çehresini değiştirecek kent projeleri konusunda sorumluluk almaya hazır olduklarını söyleyen Aslan, "Sadece kent ve konut alanında değil, TAVAK olarak 2010'da hizmete açacağımız Türk Alman Üniversitesi meslek yüksekokulunun bir ayağının da Kemalpaşa'da kurulması için birlikte hareket edeceğiz" dedi.

Kemalpaşa'yı fiziksel ve fiziksel anlamda dönüştürebilmek için sorumluluk aldıklarını söyleyen Başkan Rıdvan Karakayalı ise, bu amaçlarına ulaşmak için Ege-Koop ve Hüseyin Aslan gibi başarısını kanıtlamış kişi ve kuruluşlarla ortak hareket edeceklerini vurguladı. Karakayalı, Kemalpaşa Belediyesi olarak; Ege Üniversitesi ve Ege-Koop işbirliğiyle öncelikle üniversite çalışanlarına yönelik bahçeli toplu konut projesi gerçekleştirmeyi düşündüklerini belirterek, "Kemalpaşa'ya çağdaş bir öğrenci yurdu kazandırmak için görüşmeler sürüyor" dedi.

Seferber edeceğiz

Kemalpaşa'nın gelişimine katkı koyma amacı taşıyan ziyarette ilçenin hak etmediği bir yerde olduğunu söyleyen Aslan, "Rıdvan Karakayalı gibi, eğitimci ve bürokrat kimliğiyle ilçeye yıllarca başarılı hizmetler veren, halkın gönlünde taht kuran bir ismin Kemalpaşa'ya belediye başkanı seçilmesi bir şans" dedi. Aslan, Ege-Koop'un Kemalpaşa'nın adına yakışacak işler yapmak için 25 yıllık kurumsal deneyimini ilçe için seferber etmeye hazır olduklarını anlattı.

Bayraklı'da Karşıyaka Körfez Evleri alanının hemen üzerinde toplu konut tipi bir projeyi başlattıklarını ifade eden Aslan, "Ege Üniversitesi, Ege-Koop ve bu kez Kemalpaşa Belediyesi işbirliğiyle Kemalpaşa'da yeni bir bahçeli konut projesini başlatabiliriz" dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/yeni-kemalpasa-icin-birlikte-calisacaklar_70830.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!