Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Yollara Çukurova damgası

Amerikan Ingersoll-Rand firması, Çukur-ova İthalat ve İhracat Türk A.Ş'yi Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Bölgesinde, satış performansı ile 2001 yılının en

Akşam Online/Merdan KAÇARmerikan Ingersoll-Rand firması, Çukur-ova İthalat ve İhracat Türk A.Ş'yi Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Bölgesinde, satış performansı ile 2001 yılının en başarılı mümessili seçti.

Çukurova İthalat ve İhracat Türk A.Ş, Bilkent'te ürünlerinin tanıtımını yaptı. Tanıtımda Ingersoll-Rand Satış Müdürü Rıchard Owen ile Çukurova İthalat ve İhracat Türk A.Ş. Bölüm Müdürü Lütfü Aydoğan davetlilere, asfalt yol yapımında kullanılan finişer ve silindir makinelerinin teknik üstünlükleri hakkında bilgi verdiler. Büyük ilgi gören tanıtımda Çukurova İthalat ve İhracat A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Uğur Girginkaya, Ankara Bölge Müdürü Cüneyt Demirel, Grup Müdürleri Ediz Calapoğlu, Ali Yetkin, Orgun Keskin ile Personel ve İdari İşler Bilgi İşlem Bölüm Müdürü Muhittin Akay da hazır bulundular.

Güven veriyor

Tanıtım kokteylinde sergilenen ve yol yapımında kullanılan 4 iş makinesini de satın alan Yurdemi İnşaat'ın sahibi Fatih Yurdemi, tercihinde İngersoll-Rand ve ABG tarafından üretilen ürünlerin çok kaliteli oluşunun yanı sıra Çukurova İthalat ve İhracat Türk A.Ş.'nin sunduğu satış sonrası hizmetler ile güven duygusunun da etkili olduğunu söyledi. Yurdemi, makinelerin Çorum-Sungurlu yolunun üst yapısının inşaatında kullanılacağını belirtti.

Ingersoll-Rand, Finişer'da bin 200 üretim adedi ile toplam 3 bin 500 adet civarında olan dünya Finişer pazarının yüzde 40'ına sahip bulunuyor.

Bir dünya markası

Dünyanın en büyük Finişer üreticisi ve Amerika'da en çok satan silindir markası olan Ingersoll-Rand 1990 yılında Almanya'nın en ünlü Finişer ve silindir üreticilerinden birisi olan ABG (Allegemeine Baumaschinen-Gessellschaft) firmasını da bünyesine kattı. Firmanın dünyaca ünlü ürünleri 13 aydır Çukurova'nın yaygın satış sonrası hizmet desteği ve geniş satış organizasyonu ile müşterilerin hizmetine sunuluyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/yollara-cukurova-damgasi_713.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!