Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Ytong' da Görev Değişikliği

Türk Ytong'da 25. yılını dolduran ve 1990 yılından bu yana Türk Ytong Sanayi A.Ş. Genel Müdürü olarak görev yapan F. Fethi HİNGİNAR, Yönetim Kurulu

Türk Ytong Sanayi A.Ş.
Ytong' da Görev Değişikliği

b>Türk Ytong'da 25. yılını dolduran ve 1990 yılından bu yana Türk Ytong Sanayi A.Ş. Genel Müdürü olarak görev yapan F. Fethi HİNGİNAR, Yönetim Kurulu Murahhas Üyeliği'ne atanırken, Hinginar'dan boşalan Genel Müdürlük görevine, Genel Müdür Yardımcısı Nabi ÖZDEMİR getirildi.

1948 yılında İzmir'de doğan Nabi ÖZDEMİR; Ortadoğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Kimya Mühendisliği Bölümü'nden 1971 yılında mezun oldu. Yüksek Lisans eğitimini yine ODTÜ'de tamamlayarak Kimya Yüksek Mühendisi ünvanını aldı. Mesleği ile ilgili birçok yurt içi - yurt dışı kurs ve staja katıldı. 1976 yılına kadar M.T.A.'da değişik kademelerde görev aldı.

1976-1989 yılları arasında Kayseri Çinkur'da Laboratuvarlar Müdürlüğü, Fabrika Müdürlüğü, Genel Müdür Yardımcılığı ve Koordinatör'lük gibi muhtelif idari kademelerde görev yaptı. 1989 yılında Türk Ytong Sanayi A.Ş.'nde Teknik hizmetlerden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı. 01 Nisan 2004 tarihinden itibaren Türk Ytong Sanayi A.Ş. Genel Müdürlüğü görevine atandı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ytong-da-gorev-degisikligi_10428.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!