Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Banner ile Tanıtım

satis@yapi.com.tr, yenilenen tasarımı ile firma ve ürün tanıtımlarınız için yeni reklam alanları yaratıyor. Farklı boyut ve kapasitedeki banner alanları içinde size en uygun olanını seçebilirsiniz.

 

Banner tipleri

 

yapi.com.tr’nin banner alanlarının denetiminde kullandığı yazılım, banner alanlarındaki fiyatlandırmayı “CPM (Cost per Millenium / bin gösterim başına maliyet)” adı verilen bir sistemle yapar. CPM, İnternet dünyasında yaygın olarak kullanılan bir ölçümleme sistemidir. yapi.com.tr kullanıcısının, reklamınızın bulunduğu sayfalara her girişi bir adet gösterim / görüntülenme olarak kabul edilir. Reklamınızın yer aldığı sayfanın bin kez açılması reklamınızın bin kez görüntülendiği anlamına gelir. yapi.com.tr kullanıcılarının herhangi bir reklamı kaç kez görüntülediğinin bilgisi ana bilgisayarımızda saklanır. Böylece reklamveren, yapi.com.tr tarafından kendisine iletilen özel kullanıcı adı ve şifre ile ana bilgisayarımıza bağlanarak reklamının performansını gerçek-zamanlı olarak izleyebilir.

yapi.com.tr’ye Full-Page Overlay formatlarında da reklam verebilirsiniz. Bu özel banner seçenekleri ile ilgili detaylı bilgi için Satış-Pazarlama ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

satis@yapi.com.tr

REKLAM VERİN

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Roca Inspira Serisi

REKLAM VERİN