Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

ARCHINEERING 2003 Proje Yarışması...

Bir öğrenci birliği olan Proje Yarışmaları Merkezi PROYAM, mimarlık ve inşaat mühendisliği öğrencilerine yönelik uluslararası bir proje yarışması d

yapitr.com
ARCHINEERING 2003 Proje Yarışması...

b>Bir öğrenci birliği olan Proje Yarışmaları Merkezi PROYAM, mimarlık ve inşaat mühendisliği öğrencilerine yönelik uluslararası bir proje yarışması düzenliyor.

Çelik Boru üreticisi BORUSAN BORU' nun sponsorluğunu üstlendiği Archineering 2003 Proje Yarışmasının konusu "Uluslararası Öğrenci Enformasyon Merkezi" tasarımı olarak belirlendi. Mimarlık ve inşaat mühendisliği öğrencilerini bir ekip çalışması içinde hareket etmelerini sağlamak, mimari tasarımda çelik strüktürlerin kullanımını yaygınlaştırmak ve bu alanda öğrencilere tasarım, hesaplama ve uygulama konusunda deneyim kazandırmayı amaçlayan Archineering 2003 Proje Yarışması, en az bir mimar ve inşaat mühendisinden oluşan uluslararası öğrenci ekiplerine açık olacak.

Son katılma tarihinin 18 Nisan 2003 olarak belirlendiği proje yarışmasında birinciye 3000 dolar, ikinciye 2000 dolar, üçüncüye ise 1000 dolar ödül verilecek, ayrıca BORUSAN BORU iki adet 500 dolarlık teşvik ödülü verecek. Proje yarışmasının sonuçları 4 Mayıs 2003 tarihinde düzenlenecek ödül töreninde açıklanacak.

Proyam Aarchineering 2003 Proje Yarışmasının jürisinde Yaşar Marulyalı, Gülsün Sağlamer, Nesrin Yardımcı, Ivo Daddi, Hülya Yürekli, Murat Kuruoğlu ve Nevzat Sayın bulunuyor.

PROYAM, yurtdışından yarışmaya katılacak öğrencilerin de olacağı bir dizi etkinlik düzenleyecek. 1-4 Mayıs 2003 tarihleri arasında yapılacak PROYAM ETKİNLİKLERİ İstanbul Teknik Üniversitesi kampüslerinde gerçekleştirilecek.

Yarışma hakkında her türlü detaylı bilgi PROYAM' ın web adresi "www.proyam.org." 'tan öğrenilebilir.

Daha Fazla Bilgi İçin:
Hikmet Can Altıok-PROYAM Başkanı
Tel: 0532- 565 65 49
E-Posta: info@proyam.org
Web: www.proyam.org


http://www.yapi.com.tr/yarismalar/archineering-2003-proje-yarismasi-_3468.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!