Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Gaggenau'dan En İyi Tasarlanmış Mutfak Yarışması!

Ankastre mutfak cihazların uzmanı Gaggenau yine bir ilki gerçekleştiriyor, son üç yılda tasarlanmış en iyi mutfağı arıyor. Gaggenau yaratıcı

yapi.com.trb>Ankastre mutfak cihazların uzmanı Gaggenau yine bir ilki gerçekleştiriyor, son üç yılda tasarlanmış en iyi mutfağı arıyor.

Gaggenau yaratıcı tasarımcılara destek vermek, yapılan iyi işleri ödüllendirmek amacı ile “En İyi Tasarlanmış Mutfak” yarışması düzenliyor.Bu yarışma ile birlikte bundan sonra tasarlanacak mutfaklarda beklentilerin en üst seviyelere çıkması hedefleniyor.

Yarışmaya mimarlar, endüstri tasarımcıları, iç mimarlar ve mutfak plancıları, müstakil bir evin, bir apartman dairesinin yada yazlık bir evin mutfağı ile katılabilirler. Önemli olan mevcut koşulların iyi değerlendirilmiş olması.

Mutfakların 1 Ocak 2002 ve 7 Kasım 2005 tarihleri arasında tamamlanmış olmaları ve en az 1 Gaggenau cihazıyla donatılmaları gerekiyor.

Gaggenau en iyi tasarlanmış mutfağı kullanışlılığı, güzelliği ve rahatlığı ile bir bütün olarak ifade ediyor. Gerekli gökümanların 1 Mayıs – 14 Kasım 2005 tarihleri arasında teslim edilmesi gerekiyor.


http://www.yapi.com.tr/yarismalar/gaggenaudan-en-iyi-tasarlanmis-mutfak-yarismasi_25306.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!