Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Garden Oasis

Doğayı insanların hayatına sokmak Pircher firmasının felsefe olarak benimsediği bir görüş. Bahçe düzenlemesini kapsayan Garden Oasis yarışması da bu amaca hizmet ediyor.

yapi.com.tr

Yarışma Duyuruları
SON BAŞVURU TARİHİ 15 Mart 2007
+ Ajandama Ekle

br/>Ahşap endüstrisinin önde gelen firmalarından biri olan Pircher, her yaş ve her ülkeden tasarımcı, mimar, öğrenci ve yaratıcı yönüne güvenen kişileri, ahşabın inovativ bir malzeme olarak kullanımından doğacak sınırsız yelpazede, dış mekanlar için ürün tasarlamaya çağırıyor. Yarışmanın konusu olan dış mekan mobilya ve aksesuvar yapımında, ahşap isteğe bağlı olarak gerek tek başına gerekse diğer malzemelerle birlikte kullanılabiliyor.

Doğayı insanların hayatına sokmak Pircher firmasının felsefe olarak benimsediği bir görüş. Bahçe düzenlemesini kapsayan Garden Oasis yarışması da bu amaca hizmet eden bir etkinlik.

Basit mobilyalardan gölgeliklere, balkon aksesuarlarından parklara kadar uzanan geniş bir yelpazede çalışılmasını öngören "Garden Oasis" yarışması, doğayla uyum içinde geleneksel malzeme olarak ahşabın kullanımını teşvik eden tasarımların yapılmasını amaçlıyor.

İtalya Endüstriyel Tasarım Derneği ADI’nin destek verdiği yarışmaya son katılım tarihi 15 Mart 2007.

10 bin Euro olarak düşünülen toplam para ödülü, profesyoneller ve öğrenciler arasında, iki kategoride bölünecek. Kazanan projeler, Milan’da 2007 yılı boyunca düzenlenecek mobilya fuarlarında sergilenecek.

Yarışma hakkında detaylı bilgi için http://www.pircher.eu

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/garden-oasis_52004.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!